Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Mikuláš je za dveřmi: Udělejte dětem radost pěkným adventním kalendářem a něčím na zub

Mikuláš je za dveřmi: Udělejte dětem radost pěkným adventním kalendářem a něčím na zub
Zdroj: Pixabay
Mikuláš

V sobotu je den, na který čekají děti s napětím celý rok. Bude si je chtít čert odnést do pekla, řekne jim Mikuláš, že byly hodné nebo jim anděl nadělí spoustu sladkostí? Ať už to dopadne jakkoliv, jedno je jisté, na tento večer budou ještě dlouho vzpomínat. Rodiče zase přemýšlí, co svým ratolestem nadělit do balíčku, aby jim udělali radost. Vyberte si z našich tipů na kvalitní adventní kalendáře a zdravé mlsání!

V soboru 5.12. opět navštíví mnoho českých domácností čert, Mikuláš a anděl, kterým budou muset děti zazpívat písničku nebo zarecitovat básničku, aby se vykoupily z celoročního zlobení. Mnoho dětí se na tento adrenalinový zážitek těší a trénuje svá vystoupení, jiné se obávají strašidelného čerta a nevymáčknou ze sebe ani slovo. Každé si však zaslouží odměnu! Inspirujte se našimi tipy na mikulášskou nadílku, která vaše nejmenší jistě potěší.

Adventní kalendář Milka – S každým okénkem blíž k Vánocům!

Tradice odpočítávání posledních dnů adventu je součástí Vánoc snad ve všech domácnostech. Každodenní připomínku rodinné pohody si připravila také Milka. Děti ve fialovém adventním kalendáři najdou svou oblíbenou nejjemnější čokoládu z alpského mléka, takže při čekání na Štědrý den dostanou každé ráno malý dáreček. 24, 23, 22… A Vánoce jsou tu!

Adventní oříškáč dětem pomůže přečkat čekání na Vánoce

Pokud nechcete, aby vaše děti mlsaly čokoládu, pak sáhněte po originální alternativě adventního kalendáře, kdy si během čtyř předvánočních nedělí budou moci otevřít okénko, které skrývá směs ořechů. Najdou v něm lísková jádra, mandle, kešu i pekanové ořechy. A jak jistě víte, oříšky jsou velmi zdravé, takže touto mikulášskou nadílkou rozhodně nic nezkazíte. Originální adventní oříškáč seženete v Albertu.

Zdravá konkurence pěnových bonbónů

Skvělou, zdravou a chutnou alternativou pěnových bonbónů jsou smoothie čtverečky MYX Nejen, že krásně vypadají, ale jsou i příjemně křupavé a poté, co si je vložíte do úst, rozpustí se v pořádnou ovocnou nálož. Naleznete v nich totiž nefalšované ovoce bez přidaných látek či konzervantů. Užít si můžete různé příchutě, které se sladkokysele doplňují a jemně rozplývají na jazyku.

Zimní děti pro dobrou náladu

Dvě šťastné zimní děti přinesou do dětského pokojíčku závan zimy a dobrou náladu. Ozdobit jimi můžete parapet, poličku nebo třeba stůl, všude budou vypadat skvěle. Jsou také ideální alternativou ke sladkým mikulášským dárkům, kterých dítě dostane u všech babiček a dědečků plno. Figurky jsou vyrobeny z terakoty, jsou detailně zpracovány s pečlivou malbou a jemným leskem. Oblečení je jemně vločkované, a tak vypadá jako z měkké vlny, což se dětem bude určitě líbit. Špičaté čepičky jsou dokonce vyrobeny z měkkého úpletu. Každá z figurek má zimní doplněk, který je osvícen teplou bílou LED diodou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy