Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Mikolas Josef se po pauze vrátil rovnou do Tváře: Co od něj dostal Jordan Haj pro štěstí?

+ Další 3 fotografie
Už večer se mohou diváci těšit na oblíbenou show Tvoje tvář má známý hlas, kde se navíc objeví i známá mladá celebrita. Mikolas Josef (25) se totiž po delší pauze znovu vrátil na televizní obrazovky. V květnu se rozhodl, že si odpočine od sociálních sítí a tak nějak celého světa. V sobotu večer bude stát po boku Jordana Haje (32) a dá mu dokonce něco malého pro štěstí. Co to je?

Účastník populární show Tvoje tvář má známý hlas Jordan Haj si totiž v předchozím dílu vylosoval právě tohoto mladého českého zpěváka a producenta. Mikolas se rozhodl, že svému napodobiteli daruje něco pro štěstí. Prý mu to má pomoci, až bude vystupovat s jeho písní. Jordan takovou pomoc jistě ocení! A co to je se dozvíte ve videu...

Mikolas Josef si dal v druhé polovině května pauzu od celého světa. "Já jsem se rozhodl, že si na chvilku od toho dám pauzu a ztratím se ze světa," přiznal v rozhovoru pro rádio Impuls. Potvrdil, že přestal přidávat příspěvky na Instagram a další sociální sítě. Na začátku října, kdy navíc slavil 25. narozeniny, se však do "civilizace" vrátil a díky show Tvoje tvář má známý hlas dokonce na televizní obrazovky.

Související články

Další články