Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Mikolas Josef přepsal dějiny: Češi nikdy nebyli v Eurovizi úspěšnější!

Mikolas Josef vstoupil do historie!
+ Dalších 8 fotografií
Česká republika zaznamenala nevídaný úspěch v pěvecké soutěži Erovize. Mikolas Josef (22) se umístil na perfektním šestém místě. Takový úspěch nikdo nečekal. Při vyhlašování výsledků to vypadalo, že bude někde na patnáctém místě. Nakonec diváci rozhodli jinak.

Už jenom fakt, že se reprezentant Česka dostal až do finále, je velký úspěch. Mikolas Josef měl od začátku velké šance. V semifinále ohromil diváky svým vlastním hitem Lie to Me. Předvedl perfektní show a ta ho katapultovala do finále.

Všichni mu drželi palce a věděli, že šance na úspěch tady jsou. Mikolas nakonec skončil šestý, což nikdo nečekal. Potom, co hlasovala porota skončil Mikolas na 15. místě. Už to byl opravdu velký úspěch.

Jenomže poté se začaly připočítávat hlasy diváků. To vystřelilo Mikolase na čtvrtou příčku a celkově skončil šestý. Jeho umístění je naprosto nejlepší v dějinách České republiky.

Mohlo by vás zajímat

Další články