Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

MikeJePán z Petra Mareše udělal teplouše: Co na to hezounek ze Zlaté mládeže?

Zlatá mládež 2
+ Dalších 31 fotografií
Mezi těmi chlapci je cítit pořádné napětí! MikejePán (21) se pustil do Petra Mareše (25), kolegy z reality show Zlatá mládež, o kterém tvrdí samé gayské věci. Naposledy ho doslova označil za teplouše. Reakce klučiny je opravdu zvláštní!

Nejdříve o něm říkal, že se živí gay prostitucí (to Petr odmítl, po Mikovi to ale tvrdí i Renato), nyní přidal další věci. „Pokud jde o Petra, tak je to podle mě homosexuál, i když tvrdí, že má přítelkyni. A navíc mi dluží peníze,“ prohlásil pro eXtra.cz Mike.

V pořadu z Mareše dělají vskutku pomalu lamače srdcí každé dívky, která jde okolo, sám Petr se ale necítí nijak na to, aby buď udělal jasný coming out, nebo Mikovy kontroverzní výroky rázně popřel.

„Co se týče mé orientace, do toho opravdu nikomu nic není. I kdybych byl homosexuál, nebudu to sdělovat veřejným médiím, natož bulvárním internetovým stránkám. V pořadu Zlatá mládež nejde o rozebírání sexuální orientace aktérů, ale o jejich chování v extrémních situacích, které si pro ně štáb ČT připravil,“ napsal v emailu pro naši redakci Petr.

Nepřipadá vám jeho vykrucování se poněkud zvláštní? A ne, opravdu nic nenaznačujeme…

„To, že se Jan ‚Renato‘ Vlasák, který není ani schopen nikde zveřejnit své skutečné jméno, chce chlubit tím, že je homosexuální orientace, je věc jedna, ale proč bych já měl svěřovat své soukromí médiím, v tom důvod nevidím. Nikdy jsem neřekl, že se prezentuji jako heterosexuál, ani jako homosexuál. A jak mě hodnotí kolegové z pořadu Mikael Oganesjan (Mike je Pán) nebo Jan Vlasák, mě opravdu netrápí,“ přidal dál sběratel ledovcových vod.

Opět pozoruhodná slova!

Mohlo by vás zajímat

Další články