Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

MikeJePán exkluzivně pro eXtra.cz: Ten teplouš ze Zlaté mládeže mi dluží prachy! Foto jako důkaz

Mike se pochlubil konverzací, v níž žádá Petra o vrácení půjčky.
Zdroj: archiv
+ Dalších 32 fotografií
Druhá řada reality show Zlatá mládež je v plném proudu a od účastníků natáčení se začínají objevovat hodně zajímavé informace! Třeba známý provokatér MikeJePán (21) svěřil eXtra.cz, že mu jeho kolega z pořadu Petr (25) dluží peníze. A poskytl i otisk SMS konverzace jako důkaz. Dokonce zašel tak daleko, že o něm dále tvrdí, že je homosexuál, který si hraje na heterosexuála...

Známý youtuber a provokatér městských strážníků se rozhodně řadí k lidem, kteří si neberou servítky. Když něco chce říct, většinou to řekne na plnou pusu. A stejně tomu je i v případě, když mluví o svém kolegovi z pořadu České televize. „Pokud jde o Petra, tak je to podle mě homosexuál, i když tvrdí, že má přítelkyni. A navíc mi dluží peníze,“ řekl eXtra.cz Mike.

Aby svá slova podložil, zaslal otisk SMS konverzace s Petrem, ve které se dožaduje dluhu. „Jak jsem mu napsal o peníze, které mi dluží, přestal komunikovat. A o jakou jde sumu? Jde o částku do deseti tisíc korun,“ řekl redakci youtuber MikeJePán.

Redakce se Petra Mareše v této citlivé záležitosti snažila kontaktovat. Telefonní hovor ale odmítl a v dialogu o tom, zda je pravda, že dluží kolegovi peníze, to v SMS zprávě odmítl.

Související články

Další články