Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Mike Tyson míří do Prahy! Hudbu obstará Rytmus, speciálním hostem Vémola

Americká superstar míří do Prahy. Česká metropole bude hostit jednu ze zastávek jeho turné s názvem Mike Tyson Tour. Legendární boxer vystoupí 1. listopadu v pražském SaSaZu, kde bude vyprávět svůj životní příběh.

Ten je opravdu pozoruhodný. Mike Tyson vyrůstal v jedné z nejhorších amerických čtvrtí v Brooklynu v chudobě. Poté se dal na dráhu boxu a stal se nejmladším světovým šampionem těžké váhy všech dob. Svou slávu však nenesl úplně tak, jak měl, a během své kariéry stihl i vězení a osobní bankrot. Z něj se však dokázal vyškrabat a nyní již seká dobrotu.

„Přes jednoho známého jsem se čirou náhodou seznámil s ředitelem Mike Tyson Tour panem Tauchenem, který s Mikem Tysonem pracuje bezmála deset let. Párkrát jsme se sešli, začali vyjednávat, a poté se dohodli, že jednou ze zastávek turné Mike Tyson Tour bude poprvé Česká republika a to konkrétně Praha,“ uvedl Petr Větrovský z VDN Promo, které je producentem jedinečného večera.

Na programu večera bude sedm kapitol vyprávění Mika Tysona o jeho životě včetně jeho trápení i úspěchu a také aukce věcí s podpisem samotné legendy. V rámci Mike Tyson Tour vystoupí také speciální host a to dokonce z tuzemska. Této pocty se totiž dočká místní jednička v MMA šampion XFN Karlos Terminátor Vémola. „Mike Tyson pro mě znamená neskutečný zvíře. Box je Mike Tyson. Když se řekne box napadnou vás dvě jména Muhammad Ali a Mike Tyson. Jsem vděčný za to, že se s ním budu moc setkat. Všechny Vás zvu 1.11. do SaSaZu,“ uvedl Karlos Vémola. O hudební část by se měl postarat rapper Rytmus.

Boxerova tour slaví úspěch po celém světě a příběh tohoto legendárního boxera tak žije dál. Show bude jen pro 900 lidí a vstupenky se budou pohybovat od 1.990,– Kč do 9.990,– Kč. Držitele vstupenek dražších kategorií si mohou užít ještě jeden nevšední zážitek. „Vstupenky od 4.990,– Kč mají v ceně krátké setkání s Mikem Tysonem a památeční fotografii. Tu si odnesou v tištěné i elektronické podobě. Sám jsem se turné Mika Tysona účastnil a to ve Vídni a v Drážďanech. Bylo to skvělé a jsem rád, že to mohou zažít i Češi“, uzavřel Větrovský.

Mohlo by vás zajímat

Další články