Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Mike Pán je tátou: Dostal jsem do ruky úplně fialového tvora, nos má po mně

Mike Pán, jeho mužná hruď a synek s utajeným jménem.
Zdroj: Se souhlasem Mike Pána
+ Další 4 fotografie
POROD

Mini Pán je na světě, jeho skutečné jméno ale netušíme. Kontroverzní hvězdička sociálních sítí Mike Pán (24), který v minulých letech podle některých dobře, podle jiných nevhodně školil městské strážníky ze zákonů, se stal v sobotu brzy ráno tátou. „Brečel jsem dojetím i strachy,“ přiznal eXtra.cz vyčerpaně.

Mike Pán se stal otcem syna

Chlapeček, který se narodil v sobotu v 7:45 císařským řezem při plné anestezii maminky Simony (22), má 2,8 kilogramu a 47 centimetrů.

„Jsem samozřejmě hrozně šťastný, těšil jsem se. Ve špitále jsme byli od včerejška, Simona dostala tabletu na vyvolání kontrakcí. Bohužel kvůli covidu mi tam nedovolili zůstat, takže jsem večer musel odejít, ale aspoň jsme si do pěti ráno telefonovali. Strašně ji všechno bolelo. Ráno se rozhodlo, že by čekání bylo rizikové, a tak došlo k císařskému řezu,“ vysvětlil influencer Mike Pán.

Plakal štěstím i strachy

„Když jsem tam přijel, Simona nikde. Pak ji konečně přivezli, ale cestou do nemocnice jsem brečel dojetím, a když jsem ji nemohl najít, tak strachy,“ přiznal Mike.

„Jméno si necháme pro sebe. Všechno lidé vědět nemusí. Poprvé jsem ale dostal do ruky úplně fialového tvora a zdravotníci mi říkali, že kdyby měnil barvu, mám je upozornit. Slíbili, že kdyby nedostal tu správnou barvu, že mi ho v rámci reklamačního řízení vymění,“ říká v nadsázce.

Nos po tatínkovi

Matka i dítě jsou prý naprosto v pořádku.

„Co se týče podoby, je samozřejmě jako každé čerstvě narozené mimino celý pomačkaný, ale už na ultrazvuku bylo vidět, že po mně má velký nos. A to se potvrdilo,“ říká nadšeně novopečený otec, který slíbil, že teď, když je otcem, už bude zodpovědnější.

Oblbováky rodičky chtěl pro sebe

Ale jako věčný vtipálek si nakonec neodpustí poznámku naznačující, že ani probíhající trestní stíhání s vysokou sazbou, kterému teď čelí (a tvrdí, že je nesmyslné a dopadne pro něj dobře) mu nesebralo pubertální smysl pro humor.

Doktoři Simoně řekli, že má nárok na léky proti bolesti, nějaké opioidy, a tak jsem se nabídl, že to klidně vezmu za ní. Vysílat na Twitchi na morfiu by mohlo být zajímavé,“ dodal Mike Pán.

Související články

Další články