Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mikaela Spielberg točí videa pro dospělé: Co na to tatínek a slavný režisér Steven Spielberg?

Zdroj: IG: @vandal_princess / Profimedia.cz / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Dcera režiséra
Mikaela Spielberg (23), adoptivní dcera Stevena Spielberga (73), se pochlubila, že začala natáčet videa pro dospělé. V rozhovoru pro britský deník The Sun se rozpovídala o tom, jaké má plány. Co na to říká tatínek?

Americký režisér, producent a scénárista Steven Spielberg je znám svou legendární prací, režíroval například Jurský park, E.T. – Mimozemšťan, Indiana Jones nebo Zachraňte vojína Ryana, za kterého dokonce získal Oscara.

Mikaela Spielberg je adoptovaná dcera Stevena Spielberga

Společně se svou manželkou Kate Capshaw, se kterou jsou svoji už skoro 30 let, adoptovali Mikaelu už jako batole. V rozhovoru pro deník The Sun uvedla, že konečně začala natáčet lechtivá videa, kde je sama a dodala, že by ráda pracovala jako tanečnice ve striptýzovém klubu. Tedy až po obdržení licence, že může pracovat v tomto oboru.

Reakce rodičů

Mikaela si se svými rodiči povídá pravidelně. Obrovskou novinu jim oznámila po telefonu přes FaceTime. Prý byla strašně nervózní a obávala se jejich reakce. Rodiče tato novinka prý zaujala, ale rozhodně nenaštvala, dokonce ji chtějí podpořit.

Sama sebe Mikaela popisuje jako sexuální stvoření. „Nějak mě unavovalo to, že si svým tělem nemůžu vydělávat. A taky mě nebavilo to, jak mi lidé říkali, že bych svoje tělo měla nesnášet,“ svěřila se Mikaela v rozhovoru.

„Taky mě unavovalo pracovat tam, kde mě to nenaplňovalo. Když natáčím ta videa, cítím, že jsem schopna uspokojit jiné lidi. A to je dobré i pro mě, protože se necítím být nějak znásilněna,“ vysvětlila Spielbergova dcera. Se svou novou kariérou se pochlubila na svých sociálních sítích už na začátku února, založila si profil na OnlyFans.

Mikaela Spielberg byla sexuálně zneužívána

Deníku The Sun se také svěřila, že dříve byla sexuálně zneužívána muži, kteří ji vychovávali. Všichni ti muži prý byli zvenčí, nebyl to nikdo z rodiny nebo jejich okruhu přátel. Řekla, že to velmi přispělo k jejímu trápení, později si prošla anorexií, hraniční poruchou osobnosti a alkoholismem.

„Jsem velmi otevřená ohledně své poruchy osobnosti, ať už mezi přáteli nebo online. Lidé s touto poruchou jsou totiž zobrazováni jako manipulativní monstra,“ vysvětlila Mikaela.

Související články

Další články