Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Migranti v Praze: Z kamionu s melouny vyskákala skupina lidí a utekla do pole

Zdroj: Týdeník policie
uprchlíci
Ve středu musela policie zasahovat v pražských Řeporyjích. Tam je přivolali zaměstnanci jedné firmy, protože z kamionu, který vezl melouny, vyskákalo několik pravděpodobně nelegálních utečenců. V okolních polích pak policie našla celkem pět mužů a následně byl případ předán do rukou cizinecké policie.

Zaměstnanci firmy v pražských Řeporyjích ve středu kolem desáté hodiny dopolední museli přivolat policii. Z kamionu, který vezl melouny, totiž vyskákalo několik utečenců a ihned se rozutekli do polí.

Policejní hlídky na místo dorazily o několik minut později a ihned začaly hledat. "V přilehlých polích policisté našli celkem pět mužů, které si následně převzala cizinecká policie. Neměli u sebe žádné doklady, proto budou policisté nyní zjišťovat jejich totožnost a národnost," sdělila portálu Novinky.cz mluvčí policie Eva Kropáčová. Také sdělila, že všichni nalezení muži vypadali dospěle, nicméně není jisté, zdali jim bylo více jak 18 let.

Migrantům budou odebrány otisky prstů, podle kterých se bude zjišťovat, odkud jsou a zdali nežádali o azyl v některé z evropských zemí. Policisté k vyšetřování přizvali i tlumočníka.

Související články

Další články