Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Migranti mají na svědomí smrt polského řidiče: V Calais zabarikádovali dálnici a to se mu stalo osudným!

Nehoda si vyžádala smrt polského řidiče.
Na dálnici do Calais opět řádí migranti a jejich počínání si vyžádalo první oběť. Utečenci totiž pokládají na dálnici zátarasy, které mají zpomalit řidiče nákladních aut, aby mohli naskákat do jejich dodávek a dopravit se tak do Británie. Kvůli jejich barikádám přišel o život polský řidič.

Naprostá lhostejnost migrantů si vyžádala lidský život. Na dálnici do Calais zemřel polský řidič a mohly za to zátarasy na silnici, které tam dali migranti. Uprchlíci totiž stavějí na silnici zátarasy, které zpomalují nákladní auta a oni se pak následně snaží dostat do vozidel s tím, že je řidiči odvezou do Británie.

Na silnici byly opět nastraženy barikády, které zastavily kamion a do něj poté narazila dodávka s polským řidičem. Podle agentury AFP policie v souvislosti s nehodou zatkla devět Eritrejců, kteří využili situace a naskákali do korby jednoho z kamionů.

Policie je okamžitě obvinila ze zabití z nedbalosti, narušování dopravy a ohrožování zdraví řidičů. Začíná léto, a tak se opět začínají množit případy, kdy migranti stavějí zátarasy na silnici. V zimě tolik případů nebývá.

Policie uzavřela na několik hodin dopravu v úseku vzdáleném asi 15 kilometrů od Calais. Situace s migranty se opět začíná vymykat kontrole.

Související články

Další články