Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Migrant ze Sýrie zavraždil těhotnou Polku mačetou. Myla nádobí v restauraci. Miloval ji? Svět zjišťuje podrobnosti o krvavém masakru

Muž se s ženou prý pohádal.
Zdroj: twiter
Vzal si nůž z kuchyně a vrazil ho do kolegyně, se kterou se před tím začal hádat. Evropané se dozvídají další podrobnosti o vraždě nedaleko německého Stuttgartu. Obětí je Polka, která myla nádobí v restauraci. Podle Bildu byla žena těhotná.

Nejde o žádný teroristický útok, vše nasvědčuje tomu, že šlo o tragický spor dvou lidí. Syřan se pohádal s Polkou, se kterou pracoval v jedné turecké restauraci v Reutlingenu na jihozápadě země.

V neděli se kvůli něčemu pohádali. Objevily se také informace, že útočník ženu miloval. Alespoň to naznačil jeho kolega, který se představil jako Mohammad Alhelo.

Muž přišel do Německa před půl rokem ze Sýrie. S obětí přišel do kontaktu v práci, oba pracovali pro turecký podnik s kebabem. Muž prý byl poměrně přátelský, nebyly s ním problémy, řekli jeho kolegové.

Jenže nedělní hádka skončila krvavým masakrem. Syřan vzal z kuchyně dlouhou mačetu a ženu napadl. Pak prý jako šílený běžel přes celou restauraci. Pak ho srazil nějaký muž a pomohl ho dopadnout.

Zadržený je policii znám už z minulosti. Byl zapletený do incidentu, při němž bylo zraněno několik lidí.

Související články

Další články