Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Migrant z Iráku, který znásilnil a umučil 14letou Němku, dostal doživotní trest

Zdroj: Profimedia.cz
rozsudek
Dvaadvacetiletý Iráčan Ali Bashar, který znásilnil a umučil čtrnáctiletou dívku z Mohuče, dostal doživotí. Bezvládné tělo Susanny Feldman bylo nalezeno poblíž železničních kolejí ve Wiesbadenu. Případ byl v Německu velmi sledován a medializován. Ali Bashar před hrůzným činem žádal v Německu o azyl.

Případ šokoval v roce 2018 celé Německo. Dvoutýdenní pátraní po Sussaně Feldman v německém Wiesbadenu v západní části země i za jeho hranicemi vedlo k hrůznému nálezu. Policisté našli zohavené tělo na těžce přístupném místě poblíž železničních kolejí.

Podle informací deníku Bild bylo s dívkou nakládáno opravdu bestiálně. Byla znásilněna a pak bita. Po utrpení, které trvalo několik hodin, byla Susanna uškrcena. Dívka po znásilnění pachateli řekla, že jeho čin ohlásí na policii. Tak ji mladý Iráčan zabil.

Susanna patřila do židovské komunity v Mohuči. V posledních týdnech před smrtí holdovala alkoholu. Ali Bashar po činu z Německa odjel. S rodiči se vrátil do Iráku. Tam ho dopadli kurdské jednotky a vydaly zpět do Německa. Ali Bashar nejdříve tvrdil, že dívka s pohlavním stykem souhlasila.

"Dívka byla jeho přítelkyní. Šli na výlet do lesa a tam zkonzumovali velké množství alkoholu a drog, pak se začali svářit a dívka se pokusila přivolat policii,“ řekl policejní šéf z města iráckého města Dohúk Tarík Ahmad poté, co se mladík v Iráku k vraždě přiznal.

Vražda rozvířila v Německu diskuze o azylové politice. Velmi se angažovala protiimigrační strana Alternativa pro Německo (AfD), která pořádala několik demonstrací. Odsouzený muž nemá právo požádat o zkrácení trestu, ve vězení by tedy měl být do konce života.

Související články

Další články