Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Michelle Williams se stala podruhé maminkou: První dítě má s tragicky zesnulým Heathem Ledgerem

Michelle Williams se stala podruhé maminkou: První dítě má s tragicky zesnulým Heathem Ledgerem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
miminko
Herečka Michelle Williams (39) přivedla na svět své druhé dítě. První společné dítě má s manželem Thomasem Kailem (42) a doma na miminko čeká starší sestra Matilda (14), jejímž otcem je zesnulý Heath Ledger (†28).

Michelle Williams, známá například ze snímků Lassie, Parfém, Můj týden s Marilyn či Venom, přivedla na svět své druhé dítě. Informaci přinesl americký magazín US Weekly. Miminko má se svým manželem, filmovým režisérem Thomasem Kailem

O těhotenství a zásnubách Michelle Williams se spekulovalo už na konci roku 2019. Pár spolupracoval na seriálu Fosse/Verdon, kde Michelle hraje hlavní roli a Thomas ho produkuje a režíruje. V lednu pak oznámili, že se jim brzy narodí miminko a že by se rádi ještě před narozením dítěte vzali. Tak v březnu i učinili.

Michelle Williams

Celým jménem Michelle Ingrid Williams se narodila 9. září v Kalispellu, Montaně, jako nejstarší z pěti dětí. Pro herectví se rozhodla už ve svých 9 letech a rodiče ji v tom plně podporovali. Proto se jako herečka snažila uplatnit hned po dokončení střední školy.

Největší slávu přinesl Michelle seriál Dawsonův svět, díky kterému si jí začali filmoví a seriáloví tvůrci mnohem víc všímat a nabízeli jí lepší a lepší role za skvělé peníze. Právě díky tomu se herečka seznámila s Heathem Ledgerem, který byl její velkou láskou.

Její vztah s Heathem Ledgerem

Psal se rok 2005, když Williams při natáčení filmu Zkrocená hora poznala Heatha Ledgera. Okamžitě se do něj zamilovala, on její lásku opětoval a záhy přišly zásnuby. Dne 28. října 2005 se páru narodila dcera Matilda Rose Ledger

Matilda si svého otce příliš neužila. Byly jí pouhé dva roky, když zemřel po užití špatné kombinace léků na spaní. Michelle na ni zůstala sama a dlouhou dobu ji vychovávala jako svobodná matka. Matildě je dnes už 14 let a Heathovi jako by z oka vypadla. Nyní se těší z nového sourozence, jehož pohlaví ani jméno ovšem zatím nejsou veřejnosti známy.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy