Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Michelle Pfeiffer už je přes šedesát: Jak šel čas se slavnou čarodějkou z Eastwicku

Michelle Pfeiffer už je přes šedesát: Jak šel čas se slavnou čarodějkou z Eastwicku
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
galerie
Oceňovaná herečka Michelle Pfeiffer slaví své 62. narozeniny. Stálice hollywoodského výsluní měla v mládí velké komplexy ze svého vzhledu, i přesto se ale rozhodla stát herečkou, a to poté, co vyhrála soutěž krásy Miss Orange County. Podívejte se, jak s ní šel čas.

Michelle Pfeiffer se narodila 29. dubna 1958 v Santa Aně v Kalifornii. V dětství si mnohem víc než s ostatními dívkami rozuměla s chlapci, mezi kterými se cítila dobře. Měla totiž komplexy, které v klučičím kolektivu nikdo neřešil.

Prvním povoláním dnes hojně obsazované herečky byla prodavačka v supermarketu. Právě tato práce ji přesvědčila o tom, že by v životě chtěla dělat něco úplně jiného. I přes pochybnosti o svém vzhledu se přihlásila do soutěže krásy Miss Orange County, kterou vyhrála. Výhra jí zvýšila sebevědomí a rozhodla se proto, že by se chtěla stát herečkou.

Pfeiffer si za svým snem šla velmi tvrdě a měla velké odhodlání. Začala chodit na herecké kurzy a přestěhovala se do Hollywoodu, kde obrážela jeden konkurz za druhým. Úspěch jí paradoxně přinesl nejhorší film její kariéry, kterým byla Pomáda 2. Ačkoliv je všeobecně označován za propadák, Michelle v něm vynikla natolik, že o ni začali mít zájem filmoví tvůrci.

Jak šel čas

Ve filmu se Michelle Pfeiffer poprvé objevila v roce 1979. Od té doby se samozřejmě mnohé změnilo a herečka z mladé dívky vyrostla v dospělou ženu, na které ovšem zub času moc stop nenechává. Podívejte se do galerie, jak šel čas s ní a s její kariérou.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy