Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Michele Morrone z filmu 365 dní: Massimo je ve skutečnosti rozvedený táta dvou dětí

Michele Morrone z filmu 365 dní: Massimo je ve skutečnosti rozvedený táta dvou dětí
Zdroj: Instagram Michele Morrone
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
galerie
Herec Michele Morrone (29) se v posledních dnech proslavil po celém světě díky erotickému filmu 365 dní, kde ztvárnil mafiána jménem Massimo Torricelli. Jeho postava obchodovala s drogami a brala si násilím vše, co chtěla, včetně lásky. Michele jako pravý opak Massima je rodinný typ, který je sice rozvedený, ale má dva krásné syny.

Italský herec, model a zpěvák Michele Morrone se narodil 3. října 1990 v italské obci Melegnano v oblasti Lombardie. Ačkoliv nyní získal celosvětovou slávu díky filmu 365 dní, už v minulosti se proslavil díky několika polským a italským seriálům. Byl navíc i hvězdou italské obdoby soutěže StarDance

Michele Morrone a skryté talenty

Ačkoliv ve filmu 365 dní si Michele zahrál mafiána Massima, který unesl ženu, do které se zamiloval a nutil ji, aby se zamilovala i ona do něj, ve skutečnosti je herec pravým opakem své role. S drogami rozhodně nekšeftuje, naopak mu k obživě bohatě stačí mnoho talentů, kterými byl obdařen.

Jako velmi pohledný muž si Morrone vydělává slušné peníze modelingem, před fotoaparát se postavil i pro známou značku Calvin Klein Umí hrát na kytaru a skvěle zpívá, několik písní z jeho posledního alba bylo dokonce použito právě v jeho zatím nejúspěšnějším snímku.

Jeho herecké nadání mu přináší ovoce nejen v jeho rodné Itálii, ale i v Polsku. Hrál hned v několika úspěšných filmech a seriálech, ani jeden z nich se ale nedostal na české obrazovky. Kromě erotického hitu 365 dní se letos objeví ještě v italském dramatu Duetto.

Rodina Michela Morrone

Psal se rok 2014, když se Morrone oženil s libanonskou módní designérkou Roubou Saadeh Manželé byli velmi šťastní a Rouba herci porodila dva krásné syny, kteří se jmenují Marcudo a Brado. Pár ale v roce 2018 zničehonic ohlásil rozvod.

Sám Michele byl z rozvodu natolik zdrcený, že ani nechtěl pokračovat v herectví a našel si práci jako zahradník ve vesnici čítající pouhou tisícovku obyvatel. „Život je zvláštní a když jste nejvíc na dně, nabídne vám tu nejlepší příležitost. Pokud v sobě najdete dostatek sil, tak ji přijmete. Musíte v sebe věřit,“ napsal herec tehdy na Instagram.

Ačkoliv se Michele a jeho žena v roce 2018 rozvedli, dodnes udržují přátelské vztahy a společně se podílí na výchově dvou synů. Morrone si po rozvodu nikoho nenašel a v současné době se soustředí na své děti a kariéru, kterou se mu nyní díky filmovému hitu 365 dní podařilo rozjet tak, jak by snad nikdy nečekal. Na jeho nejhezčí fotky nebo snímky s exmanželkou a syny se podívejte v galerii.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy