Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Michele Morrone oslavil třicítku: Prozradil, kdy začne natáčení druhého dílu 365 dní

Michele Morrone oslavil třicítku: Prozradil, kdy začne natáčení druhého dílu 365 dní
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
erotika
Michele Morrone, který se celosvětově proslavil jako Massimo v erotickém trháku 365 dní, oslavil 30. narozeniny. Italský herec, který v ostřejší verzi 50 odstínů šedi ukázal prakticky všechno, na svém Instagramu prozradil, kdy začne natáčení druhého dílu. Na ten se těší především ženy, jejichž reakce na první film byly skutečně peprné.

Italský herec, model a zpěvák Michele Morrone se narodil před 30 lety v italské obci Melegnano v oblasti Lombardie. Hraje v italských a polských filmech. Nejvíce známý je díky polskému erotickému snímku 365 dní, ve kterém hraje mafiána.

Erotikou nabitý film se krátce po vydání na Netflixu stal naprostým hitem, především mezi divačkami, kterým se Morrone velmi zalíbil. Konec snímku ale mnohé naštval, vypadalo to totiž, že hlavní hrdinka zemřela. Michele ale oznámil, že přijde druhý díl, a dokonce i prozradil, kdy začne natáčení.

Kvůli pandemii koronaviru byla odsunuta spousta filmových i seriálových premiér, projekty natáčené v zahraničních zemích jsou kvůli zákazům cestování velmi komplikované a stačí jeden nakažený člověk, aby neprobíhalo ani natáčení. Takový je i případ pokračování 365 dní.

365 dní a koronavirus

Michele Morrone ve svých instastories prozradil, že ačkoliv natáčení druhého dílu erotického trháku mělo původně začít už letos v srpnu, kvůli pandemii koronaviru muselo být odloženo. Natáčí se totiž především v Itálii a Polsku, kam nyní tvůrci vycestovat nemohou. Doufají také, že bude dostupná vakcína, která je před případnou nákazou ochrání. Proto natáčení započne v květnu příštího roku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy