Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Michalu Hrdličkovi se hroutí svět pod rukama. Před Luckou prý zdrhne z Novy pryč!

Práce ve stejné budově, jako se pohybuje i Lucie, začíná být pro
Hrdličku velmi nepříjemná.
Zdroj: TV Nova
Atmosféra v Televizních novinách jen vře a je otázkou času, kdy se to bude muset rozseknout. Rozchod Lucie Borhyové a Michala Hrdličky nejen zamával jejich soukromím, ale vypadá to, že i jejich dosavadní kariéru to nekompromisně zasáhne.

Když se zamilujete do kolegy, jak se to stalo Lucii Borhyové (37), tak to nikdy nic dobrého nepřinese. „Co je v domě, není pro mě“ nevzniklo jen tak, ale moderátorka poslechla své srdce, a dokonce Michalu Hrdličkovi (26) porodila dceru Lindu (1). Jenže teď jsou bývalí snoubenci na kordy a jejich společný zaměstnavatel neví, co s nimi.

Možná teď sporťák konečně zajásá, že měl nabídku i z jiné televize, kterou by teď mohl jako vysvobození přijmout. Přeci jen pro oba jsou tlak a napětí zničující.

"Můj zájem o něj trvá! Vše se asi odvine hlavně od jeho situace. V létě jsme se nedohodli, tehdy se rozhodl zůstat na Nově. Že by k nám měl přejít nyní, jsme ale zatím neřešili,“ řekl deníku Aha! šéfkomentátor O2 Sport Tomáš Radotínský s nadějí, že teď vlastně Hrdličku na Nově nic nedrží.

Podle informací z televize o tom Michal vážně uvažuje, chtěl by se zbavit toho břemena, kdy na něj všichni v práci koukají skrz prsty a je pro ně ten, co zesměšnil před celým národem jejich hvězdu Lucii.

Teď to záleží na Michalovi, jestli chce zůstat na lukrativnějším postu, ale v napjaté atmosféře, která by se dala krájet, nebo uteče do klidnějšího prostředí, kde nebude muset bývalou partnerku potkávat. Jedno je jisté. Zaručeně to nebude Lucka, která Novu opustí, ta by se svého postu jedničky nevzdala, přestože tam musí narážet na muže, co jí zlomil srdce.

Související články

Další články