Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Michale, už za tebe mám náhradu: Erbová v objetí s fešákem vrací úder Gulašimu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
NÁHRADA
Snad aby nepůsobila tak, že je sama samotinká jako kůl v plotě, zareagovala Vlaďka Erbová (38) na odhalení svého ex Michala Gulašiho (33), který veřejně ukázal svou novou lásku. Aby modelka nezůstala pozadu, vystavila na sociálních sítích sympaťáka v triku policie! Je to její nový objev, nebo jen iluze?

Ty nejsi sama, já nejsem sám… Brněnský hokejista ukázal fotku s potetovanou brunetkou, kterou drží zamilovaně za ruku, reakce jeho expartnerky, kterou v létě opustil, na sebe nenechala dlouho čekat.

Záhada

Vlaďka Erbová (38) se pochlubila fotkou ze Silvestra z brněnského baru, v němž se tulila k záhadnému pohlednému chlapíkovi s kšiltovkou a v policejním triku. Jestli patří do ozbrojených složek, nebo si na policistu jen hraje, to se neví, každopádně Vlaďka vedle něj vypadá velmi spokojeně.

Samozřejmě až čas ukáže, zda to bylo jen kalení vody, nebo seznámení s novým partnerem ženy, která má za sebou vztah nejen s Michalem Gulašim, ale také manželství s Tomášem Řepkou (46) a dalším hokejistou Zdeňkem Bahenským (34). Její dva bývalí choti se opakovaně nechali slyšet, že ze sňatku s ní rozhodně nevyšli bez šrámů

Související články

Další články