Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Michala z Mostu proslavil Most! Sympaťák popsal eXtra.cz, jak se seriál natáčel

+ Dalších 14 fotografií
exkluzivně
Uspěl na castingu a stala se z něj začínající herecká hvězdička. Řeč je o Michalu Pechim, který dostal menší roli v kontroverzním seriálu Most! Redakci eXtra.cz poskytl rozhovor a přiznal, že díky působení v seriálu ho začalo v jeho rodném městě poznávat mnoho lidí...

Jestli v poslední době nějaká televizní tvorba dokázala rozdělit lidi na dva tábory, seriál Most! jí rozhodně je. V Mostě televizní novinku viděli snad všichni a reakce místních jsou velmi překvapivé. Své o tom ví herec ze seriálu Michal Pechi, který si samotný seriál i natáčení velmi pochvaluje.

"Lidi mi začali psát, že mě viděli v seriálu. Mám tam menší roli, ale hraji ve všech dílech. Podle mě se seriál hodně povedl a jde o dobrou nadsázku," řekl eXtra.cz Pechi.

Mladý herec věří, že si lidé seriál zamilují "Věřím ale i v to, že vznikne druhá série. Pokud se tak stane, chtěl bych si v ní zahrát," netajil se.

A co všechno mladý herec o své roli, ale i o tom, zda seriál rozděluje lidi na dva tábory, řekl? Na to se podívejte v exkluzivním rozhovoru.

Související články

Další články