Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Michal Viewegh nejhorším tátou roku? Nedokázal poznat na fotce vlastní dceru

To je ale pěkná ostuda.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Michal Viewegh (56) se tentokrát opravdu vyznamenal. Na svých sociálních sítích je poměrně dost aktivní a před pár dny se mu stalo pořádné faux pas. Na své stránce sdílel fotku z dovolené, na které měly být podle spisovatele dvě z jeho tří dcer. Bohužel ho samotné holky pořádně potopily a upozornily na to, že jedna ze zmiňovaných dívek je pouze kamarádka a ne jeho dcera.

„Dnes dám průchod své otcovské pýše. Všechny tři dcery se mi povedly. (Na fotce mladší dvě),“ tak tímhle výrokem si Michal Viewegh pořádně zavařil. Je sice pěkné, že se chtěl pochlubit svými krásnými dcerami, ale to by na fotce musely být skutečně ony.

„Tati, na této fotce nejsem já, tvá nejmladší dcera, ale kamarádka Sáry,“ setřela spisovatele v komentářích jeho nejmladší dcera a další se hned připojila.

„Děkuji, ale na fotce jsem jen já (tvá prostřední dcera),“ poznamenala vtipně Sára. Fanoušci si začali z Michala okamžitě střílet a posmívat se mu, že není schopen rozpoznat ani vlastní dcery od kamarádek.

„Jednou se člověk špatně vyspí v Brně a nepozná ani vlastní dítě,“ zní jeden z posměšných komentářů. Samotný Viewegh se k celému faux pas nijak nevyjádřil, ale tipujeme, že mu to jeho dcery daly pěkně sežrat.

Související články

Další články