Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Michal Viewegh (57) se stal dědečkem. Vnoučka mu porodila nejstarší dcera

+ Další 3 fotografie
radost
Známý spisovatel a publicista Michal Viewegh (57) se stal dědečkem. S radostnou informací se pochlubil veřejně... A jak je vidět ze snímku, na němž pyšně chová malého Vojtíška, jeho nová role mu hodně sluší.

I když prošel těžkým obdobím, kdy ho trápily zdravotní problémy a rozpadla se mu rodina, dnes už je oblíbený autor Michal Viewegh nad věcí a užívá si rodiny, co to jde. S manželkou, se kterou se v roce 2015 po třinácti letech rozvedl, má dvě dcery Báru (14) a Sáru (16).

Z předchozího vztahu má nejstarší dceru Michaelu, která nedávno Vieweghovi porodila vnoučka Vojtíška. Spisovatel také prozradil, že má dcera v plánu přestěhovat se za ním na Sázavu, kde si chce postavit domeček. Rázně si ale stojí za tím, že by rodina měla žít odděleně. Společné soužití prý nedělá dobrotu a vznikají konflikty. „Poprvé v životě dědečkem,“ okomentoval slavný spisovatel snímek se svým vnukem.

Bývalá žena Veronika prožívá momentálně také hezké období. Je potřetí těhotná a ve svých třiačtyřiceti letech tak čeká s novým přítelem miminko.

Mohlo by vás zajímat

Další články