Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Michal Viewegh (57) se stal dědečkem. Vnoučka mu porodila nejstarší dcera

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
radost
Známý spisovatel a publicista Michal Viewegh (57) se stal dědečkem. S radostnou informací se pochlubil veřejně... A jak je vidět ze snímku, na němž pyšně chová malého Vojtíška, jeho nová role mu hodně sluší.

I když prošel těžkým obdobím, kdy ho trápily zdravotní problémy a rozpadla se mu rodina, dnes už je oblíbený autor Michal Viewegh nad věcí a užívá si rodiny, co to jde. S manželkou, se kterou se v roce 2015 po třinácti letech rozvedl, má dvě dcery Báru (14) a Sáru (16)

Z předchozího vztahu má nejstarší dceru Michaelu, která nedávno Vieweghovi porodila vnoučka Vojtíška. Spisovatel také prozradil, že má dcera v plánu přestěhovat se za ním na Sázavu, kde si chce postavit domeček. Rázně si ale stojí za tím, že by rodina měla žít odděleně. Společné soužití prý nedělá dobrotu a vznikají konflikty. "Poprvé v životě dědečkem," okomentoval slavný spisovatel snímek se svým vnukem.

Bývalá žena Veronika prožívá momentálně také hezké období. Je potřetí těhotná a ve svých třiačtyřiceti letech tak čeká s novým přítelem miminko.

Související články

Další články