Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Michal Suchánek šíleně nesnáší komunisty: Synovi poslal zvláštní vzkaz

Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Suchánkovi
Komik a herec Michal Suchánek (54) je politicky hodně aktivní. Účastní se protestů a snaží se apelovat na své okolí. Dokonce i syn Jáchym se tatínkem nechává inspirovat. Oba se nebojí projevit svůj názor, který mají na současné dění v politice naprosto totožný.

Michal Suchánek (54) je český herec, moderátor, ale především bavič a komik. V reálném životě tomu je ale úplně jinak. Michal nemá potřebu trousit vtípky, kudy chodí.

Ve skutečnosti se například dost zajímá o politiku. Účastní se také demonstrací a nechyběl ani na té poslední, která se konala na Letné.

Pro portál Blesk se nechal slyšet, že tam dorazil proto, aby nasál atmosféru, a také kvůli tomu, aby si uvědomil, že není úplně sám ve smyslu toho, jak vnímá dnešní dobu. „Dejchla na mě pospolitost,“ řekl Suchánek. Také si nemyslel, že po demonstracích v roce 1989 se něco podobného bude znovu opakovat. „Nečekal jsem, že jednou tohle budu muset řešit ještě se svými dětmi. A už vůbec, že ještě někdy takhle ještě někam půjdu,“ dodal Michal Suchánek.

Michal ale není jediný z rodiny, kdo se zajímá o aktuální dění v politice. Se synem Jáchymem toho mají hodně společného, obzvlášť pak názory týkající se politiky. Michal před nedávnem poslal svému synovi pohled a Jáchym se s tím pochlubil na sociální síti. „Smrt Spartě a komunistům,“ stálo na pohlednici.

Podívejte se do fotogalerie na inkriminovanou pohlednici i na to, jak syn Michala Suchánka vyrostl.

Mohlo by vás zajímat

Další články