Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Michal Suchánek baví český internet: Dobrej flákanec, glosují lidé video

Zdroj:
+ Další 2 fotografie
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Z úspěšného herce a moderátora Michala Suchánka (55) se stává influencer. Jeho účet na sociální síti Instagram sledují desítky tisíc lidí, zveřejňuje tam totiž příspěvky, kterými rozesmává český internet. Publikoval například groteskní video, na kterém ho potká nepříjemný pád na zasněžené a kluzké cestě. Lidé v komentářích se baví.

Michal Suchánek (55) je oblíbený komik, tudíž není divu, že září i na sociálních sítích. Jeho účet na Instagramu sleduje přes šedesát tisíc lidí a další přibývají. Herec a moderátor publikuje vtipné příspěvky, na kterých se například baví se svým luxusním vozem. Zveřejňuje ale i videa z populárního pořadu Kalendář Míši a Ríši, kde působí se svým parťákem Richardem Genzerem (54). Populární komici v krátkých videích přejí k svátku jednotlivým jménům v kalendáři.

Jedním z posledních příspěvků Michala Suchánka je pak groteskní video. Záběr, co vypadá jako z průmyslové kamery, zobrazuje Michala Suchánka, který jde po zasněžené cestě směrem ke svému vozu a v ruce třímá mobilní telefon, do něhož se dívá. Nedopatřením pak uklouzne a následuje nepříjemný pád. Herec video otituloval: „Hra Nedokončený telefonát.“ Video po chvíli následovalo i zveřejnění jeho zpomalené a přiblížené verze.

Fanoušci Michala Suchánka se u obou příspěvků mohou smíchy potrhat a konstatují, že takové pády jsou nejhorší: „Člověk si myslí, že už to vybral a pak rána jako kráva,“ píše jedna z komentujících. „Já vím, že je hrozný smát se cizímu neštěstí, ale já už to jedu po osmý a tečou mi slzy,“ směje se další.

Řada lidí pod videem svými komentáři naráží na dnes již kultovní čin nezařazeného poslance Lubomíra Volného, který se účastnil bitky u řečnického pultíku v Poslanecké sněmovně. Tehdy prohlásil: „Jestli tady pudeš, dostaneš flákanec.“ Komentující u Michala Suchánka výrok parafrázují a glosují: „Dobrej flákanec“ nebo „To byl flákanec.“

Herec a moderátor Michal Suchánek v současnosti připravuje svůj režijní debut. Natáčí celovečerní film s názvem Večírek, ve kterém se objeví známí herci a herečky jako Jiří Langmajer (54), Tatiana Dyková (42), Karel Roden (58) nebo Marek Taclík (47).

Související články

Další články