Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Michal Štika vrací úder Monice: Slova o ignorování vnuka a lžích o rozvodu a podnikání!

Zdroj: Facebook/Profimedia
+ Dalších 36 fotografií
ŠTIKY V RINGU
Nestačí zírat, co se o sobě dozvídá! Michal Štika (48) si přečetl, jak ho pošpinila manželka Monika (46), s níž se rozvádí a jež ho obvinila ze spousty ošklivých věcí. Její smeč vybral tak, že se to peroxidové milence mladičkého hokejisty vůbec nebude líbit!

Monika pro eXtra.cz řekla, že se Michal rozvádět nechce, že dělá schválně překážky, aby manželství neskončilo. A taky to, že z domu nemohl odejít s majetkem, když mu vůbec nic nepatřilo.

„Co ta ženská zase říká, proboha? Fakt nevěřím svým očím, čeho je schopná. Jsou to všechno nesmysly,“ kroutí hlavou Michal.

A začal s vysvětlováním.

Neměla prachy

„Když tvrdí, jak všechno nakupovala, tak se ptám: z čeho, proboha? Vždyť byla patnáct let na mateřské dovolené. V podstatě celou dobu, co jsme spolu byli, nepracovala. Je proto úplná drzost se takhle vyjadřovat. Na všechno jsem byl sám. Ona jen organizovala, kam se pojede na dovolenou, co se koupí a takové věcičky. Je pravda, že mám velmi bohaté rodiče, jak říká, ale s těmi se začala bavit až teď, když jsme se rozešli. Nic jí do našeho bydlení ani náhodou nekupovali. Prostě kecá. Protože jsme neměli podepsanou předmanželskou smlouvu, všechno by mělo být na půlku. Já byl ale tak velkorysý, že jsem jí úplně všechno nechal,“ vysvětluje Štika.

„Dům jsem taky kupoval já. Rozvod je její vina, ona začala zahýbat s chlapy, takže jsem opravdu odmítl přispět na to jedinou korunou. V tom má pravdu. Jen ať si to všechno zaplatí. Nebyla fér, tak ať si to udělá, jak chce,“ zůstává neoblomný manžel Moniky Štikové (46).

Že by zdržoval rozvod, odmítá. Nechce být ale za šaška.

Rozvodové papíry nepodepíše

„Ve spojení s jejími právníky jsem, nevyhýbám se jim. V jejich návrhu rozvodu jsou ale věci, které odmítám podepsat. O co konkrétně jde, to zatím nechci prozrazovat, je to mezi námi. Týká se to majetkových věcí, s kterými nesouhlasím. Přece nemůže být všechno tak, jak si Monika nadiktuje!“ zlobí se táta Ornelly Koktové (25) a Charlotte Štikové

A popisuje, jak si s dcerami užíval svátky.

„Na Vánoce se Monika nejenže neozvala dcerám, ale dokonce ani vnukovi Všechny škrtla. To jako táta a děda absolutně nechápu. Vánoce jsme trávili s Bárou, druhý den jsme se viděli i s holkami. Bylo to moc hezké. Jen byly trošku špatné z toho, že ani malému nezavolala nebo neposlala dáreček. Je to od ní hnusné,“ dodal Michal Štika s tím, že i podnikání má v absolutním pořádku, že jde o další lež jeho choti.

Související články

Další články