Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Michal Štika se těší na svatbu Moniky: Pořádně zapijeme, že už nebude dělat rodině ostudu

Zdroj: Facebook/Profimedia
+ Dalších 25 fotografií
exkluzivně
Monika Štiková (47) se zasnoubila s kolouškem Petrem Biniasem (23). Někdejší hvězdička českých reality show věří, že v mladém hokejistovi našla lásku na zbytek života. Raduje se i její bývalý manžel Michal Štika (49). Blondýnu považuje za odpornou a nemůže se dočkat, až změní příjmení a přestane rodině tkát z ostudy kabát!

Je to něco málo přes týden, kdy se Monika Štiková pochlubila zásnubami. Řekla ano zajdovi Petru Biniasovi a pro mladého hokejistu je to nejsladší vstřelená branka. Ale tahle dvojka žijící v Německu není jediná, kdo údery svatebních zvonů vyhlíží s velkým očekáváním.

Odporné jednání

Blahem se tetelí i exmanžel blondýny Michal Štika, který si po krachu vztahu s Monikou také našel mladší partnerku Báru. „Je to pro nás šťastná informace. Pokud se stane skutečností, tak to řádně oslavíme. Celá rodina se těší, až nebude Monika používat naše jméno, protože mu dělá jen ostudu,“ svěřil eXtra.cz Michal.

„Od doby, co se nebaví s dcerami, úplně kašle na našeho vnuka Quentinka. Neozvala se mu ani jednou, nepopřála mu k narozeninám, svátkům, Vánocům a podobně. Chová se odporně,“ pokračuje znechucený Štika.

Ošklivý úraz

Zásnuby bývalky mu sice neunikly, zároveň má ale důležitější věci na práci. Jeho přítelkyně si totiž z dovolené přivezla ošklivé zranění.

„Byli jsme s Bárou v rakouských Alpách. Bára si tam na svahu vykloubila koleno. Vyhýbala se dítěti, které před ní spadlo. Dítěti se nic nestalo, ale Bára to odnesla. Momentálně je v Česku v nemocnici a možná půjde na operaci. Až bude v pohodě, vyrazíme někam do tepla na další dovolenou,“ uzavřel Michal.

OSTROU REAKCI MONIKY ČTĚTE TADY:

Související články

Další články