Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Michal Štika o mladé milence: V posteli je to dračice! S Monikou Štikovou to už nebylo dobré

+ Dalších 9 fotografií
Michal Štika si užívá lásku a erotická dobrodružství s mladou dračicí Barunkou. Je to zdravotní sestřička a v posteli ví, kam má sáhnout. Štika přiznal, že po vyhaslém manželství je toto pro něj ten pravý uragán.

Michal Štika může poděkovat manželce Monice, co o něm v reality show Štiky pronášela. Michal vypadal jako ušlápnutý muž, jehož psychicky týrá vlastní manželka. A tak se Michalovi začaly ozývat ženy z celého Česka, že by ho rády utěšily.

„Ozvalo se jich hodně. Chodí jedna zpráva za druhou. Nemusel bych dělat nic jiného, jen je navštěvovat,“ usmívá se Michal. Nyní je ale velmi spokojený po boku zdravotní sestřičky Barunky. Je to mladá kočička a má jiskru v oku.

„Je to úplná sexuální dračice. To mě samozřejmě hodně baví. S Monikou to už prostě nebylo ono. Po tolika letech manželství je to ale asi pochopitelné,“ usmívá se spokojený Michal.

Na Barunce se mu líbí, že má dobré srdce a je inteligentní. Nyní se Bára stará o nemocnou babičku a často pomáhá i cizím lidem. A když si se Štikou nepovídají o životě, tak do toho buší jako králíci. Je vidět, že Michal narazil na parádní ženskou a jen tak se jí nevzdá.

Související články

Další články