Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Michal Štika má už 24 kilogramů dole! Teď se ze mě stal nadsamec, říká o svém hubnutí

Michal Štika a jeho přítelkyně
+ Dalších 9 fotografií
Před pár měsíci se pustil do hubnutí. A vůli má skálopevnou... Michal Štika (48) už dokázal shodit neuvěřitelných 24 kilogramů na váze. A díky tomu ho život opět začíná bavit na plno. Redakci eXtra.cz dokonce přiznal, že se z něj stává sexuální tornádo. Jeho mladší milenka tak musí být v sedmém nebi.

Před necelým měsícem přineslo eXtra.cz reportáž o hubnutí hvězdy reality show Štiky. V té době měl Michal dole „pouhých“ 18 kilogramů. Svůj boj nevzdal a naopak začal makat ještě víc. Vybrousil jídelníček do detailu, začal abstinovat a v posilovně se pustil do větší zátěže. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. „Teď vážím parádních sto devatenáct kilogramů, což je dole dvacet čtyři kilogramů. A tím to nekončí,“ přiznal eXtra.cz Michal Štika, kterého povzbuzuje i jeho mladší milenka Barunka (34).

S lepší postavou se dostavilo lepší sebevědomí a Štika poznává, jaké to je, když se u chlapa zvýší hladina testosteronu. „Tak samozřejmě sexuální chutě jsou mnohem větší, než tomu bývalo,“ netajil Štika, z něhož se pomalu stává sexuální nadsamec. A libido mu logicky povzbuzuje i mladší kráska, která je v posteli rovněž sexuální mašina. „Je to úplná sexuální dračice. To mě samozřejmě hodně baví. S Monikou to už prostě nebylo ono. Po tolika letech manželství je to ale asi pochopitelné,“ řekl nedávno pro eXtra.cz.

Jak to vypadá, Michal se dal na dobrou cestu. Tak snad ho mladá milenka nezklame a Michal se nevrátí k původnímu stylu života. Byla by to škoda.

Mohlo by vás zajímat

Další články