Před necelým měsícem přineslo eXtra.cz reportáž o hubnutí hvězdy reality show Štiky. V té době měl Michal dole „pouhých“ 18 kilogramů. Svůj boj nevzdal a naopak začal makat ještě víc. Vybrousil jídelníček do detailu, začal abstinovat a v posilovně se pustil do větší zátěže. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. „Teď vážím parádních sto devatenáct kilogramů, což je dole dvacet čtyři kilogramů. A tím to nekončí,“ přiznal eXtra.cz Michal Štika, kterého povzbuzuje i jeho mladší milenka Barunka (34).

S lepší postavou se dostavilo lepší sebevědomí a Štika poznává, jaké to je, když se u chlapa zvýší hladina testosteronu. „Tak samozřejmě sexuální chutě jsou mnohem větší, než tomu bývalo,“ netajil Štika, z něhož se pomalu stává sexuální nadsamec. A libido mu logicky povzbuzuje i mladší kráska, která je v posteli rovněž sexuální mašina. „Je to úplná sexuální dračice. To mě samozřejmě hodně baví. S Monikou to už prostě nebylo ono. Po tolika letech manželství je to ale asi pochopitelné,“ řekl nedávno pro eXtra.cz.

Jak to vypadá, Michal se dal na dobrou cestu. Tak snad ho mladá milenka nezklame a Michal se nevrátí k původnímu stylu života. Byla by to škoda.