Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Michal Štika má dechberoucí plány: Exkluzivně řekl eXtra.cz, co bude po rozvodu

Michal je opravdu šťastný…
+ Dalších 36 fotografií
Už v září ukončí jednu životní etapu pro to, aby mohl začít novou... Michal Štika (47) se za pár týdnů bude rozvádět s manželkou Monikou (45) a na konec manželství se těší jako malý kluk. Redakci eXtra.cz prozradil, jaké jsou jeho plány, až bude oficiálně volný.

Nemá důvod smutnit, naopak se těší. „Manželství mi stále brání k tomu, abych se opravdu cítil svobodný. Proto se na rozvod těším. Už jsme si s Monikou neměli co říct a je to logické vyústění konce našich vztahů,“ řekl eXtra.cz sympatický Michal, který v poslední době na sobě zamakal a dokázal shodit na váze parádních 24 kilogramů.

Díky tomu si našel i novou partnerku Báru, se kterou je šťastný. „Možná přijde svatba. Kdo ví… Podstatný je rozvod a pak uvidíme. Svatbu nevylučuji,“ pokračoval Michal, který se nedávno stal hvězdou televize Prima v reality show Štiky.

Se svou láskou se posunul s novou partnerkou dál i v tom, že údajně mají být v očekávání potomka. Nová rodina, rozvod a svatba jsou rozhodně tím, jak má vypadat život chlapa, který se života nebojí a nesmutní po rozpadlém manželství, kde se cítil jako troska. Držme Michalovi palce, ať se mu vše skvěle vydaří.

Mohlo by vás zajímat

Další články