Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Michal Štika čeká miminko! Jaké jméno dostane? A co na to Monika Štiková?

Michal Štika prý čeká miminko s krásnou Bárou. Co na to Monika?
Zdroj: Facebook.com, archiv M. Štiky
+ Dalších 34 fotografií
EXKLUZIVNĚ: Michal Štika (48) dokazuje, že rozhodně nepatří do starého železa. S krásnou zdravotní sestřičkou Bárou (34) chtěl miminko a začal na něm pracovat. A výsledek je tu. Michal a jeho přítelkyně už vybrali i jména. Co na to řekne Monika Štiková (45)?

Hvězdy reality show Štiky se rozhodně nenudí. Naopak je tu horké léto a Štiky jsou hodně aktivní. Monika Štiková randí se svým zajíčkem, ale její manžel Michal jde ještě mnohem dál. S krásnou zdravotní sestřičkou s Plzně si zakládá novou rodinu.

„Ano je to tak. Máte dobré informace. Je to ještě hodně brzy, tak jsme o tom nechtěli mluvit. Znáte to, ještě se to říkat nemá. Ale jestli to klapne, tak budu hodně šťastný táta,“ uvedl pro eXtra.cz zamilovaný Štika.

Přiznal, že miminko je plánované a svůdná Bára ho chtěla. A Štika se rozhodl, že je čas na dalšího potomka. Ornella (25) a Charlotte tak dostanou sourozence. „Já si starý rozhodně nepřipadám. Naopak vedle Báry mládnu a cítím se plný sil. Začal jsem cvičit, shodil pár kilo a říkal jsem si, proč se miminku bránit. Takže si dám ještě jedno tatínkovské kolo,“ směje se Michal.

Páreček si už vybral i jména. Když to bude holčička, dostane řecké jméno Zoe. Chlapeček by se jmenoval Ralph. „Na pohlaví tolik nesejde. Hlavně, aby všechno dobře dopadlo,“ říká Michal, který stále ještě není rozvedený. Tato radostná událost by ale mohla celou věc s Monikou urychlit.

Související články

Další články