Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Michal Štika bouchl do stolu kvůli dcerám: Už drž hu*u, ty blonďatá hysterko!

Ostrá hádka Michala a Moniky.
Zdroj: repro TV Prima
+ Dalších 16 fotografií
Válka Štikových
Monika Štiková (45) se po týdnech klidu opět rozhodla tak trochu veřejně proprat špinavé rodinné prádlo, když se v Extra Focusu pustila do svých dcer Ornelly Koktové (25) a Charlotte Štikové (22). Jenže její slova se rozhodně nelíbila jejímu stále ještě manželovi Michalovi (47), který byl doposud krotký jako beránek. Teď zaťal pěst, bouchl do stolu a Monice vzkázal: Ty blonďatá hysterko, drž už hu*u a nech moje děti na pokoji...

Vše začalo, když se Monika objevila v pořadu Extra Focus a na kameru uvedla směrem ke své dceři. "Živení spočívá v tom, že za ně platíš nájem, elektriku, plyn, internet, mobily, za Charlottu dluhy, u kterých byly domluvené splátky. V momentě, kdy jsme si řekli, že se začne měsíčně splácet tento dluh, tak se sebrali a utekli z domu," tvrdila Monika. Jenže její slova vzbudila lavinu nevole Není divu, co všechno Monika na dcery nakydala, můžete vidět ve videu, podívejte se na celý Extra Focus.

Do věci se teď vložil otec Charlotty a Ornelly a své stále manželce vyslal jasný vzkaz. "Těším se na rozvod. Chci ji mít už z krku. A to, co řekla k dětem, je nehoráznost. Ať už drží hu*u, ta blonďatá hysterka, a nelže o mých dětech," zuřil Michal Štika a evidentně se zachoval jako správný chlap a otec.

Monika si užívá se svým mladým zajíčkem v Německu, kde chce zůstat natrvalo. Z Michala Štiky byla cítit hrozná úleva, když dodal: "Ať tam zůstane, mluví jen o tom svém partnerovi, ale do mých dětí ať už se nese*e. To je vrchol drzosti."

Je evidentní, že v rodině Štikově bude ještě hodně veselo!

CELÉ DRSNÉ VYJÁDŘENÍ MONIKY ŠTIKOVÉ NAJDETE ZDE

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy