Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Michal Nesvadba schytává kritiku za cenu vstupenek. Mareš ho brání, rýpla si i Ornella Koktová

Michal Nesvadba bude mít v O2 areně koncert.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Kritika

Legendární Michal Nesvadba (65) po dlouhých třiadvaceti letech končí v pořadu Kouzelná školka. A svůj odchod na odpočinek oslaví opravdu velkolepě. V O2 areně se uskuteční show s názvem Michal Nesvadba a jeho poslední příběh, kterou má pod taktovkou Leoš Mareš (47), který o události informoval na svém Instagramu. Jenže někteří fanoušci začali v komentářích poukazovat na fakt, že ceny vstupenek jsou opravdu drahé. 

Michal Nesvadba je již třiadvacet let spjat s dětským pořadem Kouzelná školka, na kterém vyrostlo plno generací dětí. Nyní se však rozhodl skončit a užít si zasloužený odpočinek. Pro děti a rodiče se však rozhodl uspořádat poslední show s názvem Michal Nesvadba a jeho poslední příběh, která se uskuteční 28. prosince v O2 areně, jak stojí na oficiálních stránkách areny.

Mareš o události informoval na svém Instagramu, jenže v komentářích lidé začali narážet na fakt, že jsou podle nich vstupenky zbytečně předražené a rodiny na to nemají. Mareš v příspěvku rozepsal ceny vstupenek do jednotlivých kategoriích, které začínají pro dítě na 690 korunách a VIP lístky stojí 4990 korun, a děti se mohou setkat s Michalem před i po show.

Je to drahé, stěžují si lidé

Nezlobte se, je to drahý. Pro běžnou rodinu s dětma, pro které to primárně je, to je prostě vysoká cena. Samoživitel/ka úplně bez šance. Chápu, že je to O2 arena, velká produkce, ale pořád to je pro cílovku, pro kterou to má být radost a ne ždímání rozpočtu. na dlouho dopředu. Pak se ta rodina potřebuje někde najíst, napít a ceny občerstvení jsou taky vysoké,“ napsala uživatelka Ewarka pod příspěvek. Svůj komentář si pro sebe nenechala ani influencerka Ornella Koktová. „Stejně nejlepší vystoupení bylo ve Viole. Tam byl od každého ‚dva metry‘ a my jako děti jsme ho fakt v reálu viděli. V té O2 areně to bude spíš o tom, že ty děti budou koukat na obrazovku, což chápu s Disney on Ice, kde je milion lidí na ledě. Ale u Michala coby účinkujícího...“

V komentářích se však našlo i plno lidí, kteří Michala Nesvadbu a ceny jeho show brání. „Já nějak nechápu tady maminky, co si stěžují, že na to nemají. Jasně, je to drahé, ale tak když vím, že na něco nemám, tak to ani neřeším, přejdu to a najdu si něco jiného pro mě dostupného,“ napsala uživatelka Iva. „Nemám peníze? Nejdu. Chci na to mít? Hnu zadkem a peníze vydělám,“ napsala rázně Zuzana.

Mareš do svého příspěvku ještě dodatečně vložil krátkou zprávu: Jen pro pořádek. Michala tyhle zprávy mrzí.“

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy