Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Michal Nesvadba o předražených lístcích do arény: Tři tisíce za rodinu? Masakr. Ale nezlevníme

MIchal Nesvadba je bavič, komik a mim.
Zdroj: herminapress
+ Další 3 fotografie
VYSVĚTLENÍ

Legendární bavič dětí Michal Nesvadba (65) schytává z hodně stran kritiku za prý předražené lístky na své velké vystoupení v O2 areně. Jak reagoval pro eXtra.cz? „Zlevnit nejde, je to moc nákladná show,“ vysvětlil nám.

Proslavila ho Kouzelná školka, v níž oblíbenec dětí Michal Nesvadba nyní končí po 23 letech. A jako vrchol své kariéry se rozhodl udělat jedno mimořádné představení v nejznámější aréně republiky.

„Levný vstupenky jsi udělal. 690, 990…“ říkal mu Leoš Mareš uznale v promo videu na svém Instagramu. Jenže jako by si to moderátor a producent show Michal Nesvadba a jeho poslední příběh: Záhada mizejících hraček myslel sám. Ceny totiž okamžitě vyvolaly bouři nevole.

„Samoživitelky si to nebudou moci dovolit,“ zlobí se řada lidí.

Michal Nesvadba přiznal: Cena je masakr

Redakce eXtra.cz Michala Nesvadbu oslovila s otázkou, co říká na zlobu, kterou částky vyvolaly.

„S cenami nemám nic společného. Počítalo se to v O2 areně, nebyl jsem u toho,“ řekl nám nejprve. Ale s cenami prý prostě nejde hnout.

„Ta show je tak nákladná, že jinak to nejde. Když nejsou peníze, tak si musíme položit otázku, jak to udělat, aby na to peníze byly,“ přemítal nejprve nahlas a v jeho hlase nešlo neslyšet, že je přece jen trochu uražený kvůli kritice.

Pak byl ale přece jen smířlivější. „Podle mě to kritizují spíš jedinci a ani se jim nedivím. Ale protože to je tak neskutečně nákladná show, tak se to nedá zlevnit. To nejde,“ vysvětluje. „Některé ty kritiky opravdu chápu. A rozumím tomu z pohledu rodiny, že když půjdou tři, že dají tři tisíce. To je masakr,“ přiznává Nesvadba.

Nebude to Kouzelná školka

„Zajímavé je podívat se, jak se zdražily lístky na Broadwayi. Léta jsem létal do New Yorku dívat se na muzikály, ale ani mně se nechce dávat tři sta nebo čtyři sta dolarů za vstupenky,“ přidává postřeh ze strany zákazníka.

Na druhou stranu na jeho vlastní show, která se uskuteční 28. prosince 2023, prý nemáme čekat jeho klasické vystoupení. Půjde prý spíš o velkou zábavu srovnatelnou se Západem.

„Pro někoho to může být zavádějící v tom, že je to postavené na mém jménu, takže to lidem připomíná princip a formát Kouzelné školky. Pak si řeknou, že na to můžou jít za sto pade do kulturáku. A to chápu. Ale tohle opravdu nebude představení, ve kterém dělám se samolepící páskou,“ směje se.

Přijďte i bez dětí, radí

„Je to prostě na zvážení každého. Je to pro lidi, kteří prošli mou prací, možná tam mezi diváky budou i pětadvacetiletí, osmadvacetiletí, kteří vynechají děti a půjdou sami,“ věří Michal.

„Kdo bude chtít, ty peníze si zaplatí. Ti ostatní si mohou počkat na klasická představení, budu v nich vystupovat dál. Ale zase přijdou o tuhle velkou událost,“ říká závěrem bavič a mim Michal Nesvadba.

A co uvidí diváci, kteří si lístky přece jen koupí? Detailní podrobnosti se dozvíte již brzy na eXtra.cz!

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy