Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Michal Mládek ze StarDance: Písařovicová vyfasovala světovou taneční celebritu!

+ Dalších 10 fotografií
Profesionální tanečníci a tanečnice zůstávají ve StarDance ve stínu svých hvězdných protějšků, přitom i oni mívají hodně zajímavé životy. Věděli jste například, že moderátorku Událostí Danielu Písařovicovou (39) každý týden bere do kola sympaťák, kterého si považují v celém tanečním světě?

Michal Mládek se nezdá. Tenhle za všech okolností od ucha k uchu vysmátý týpek není žádné ořezávátko, které by přes hojně diváky sledovanou soutěž zoufale shánělo klienty na neobsazené lekce tance. Naopak. Michal je považován nejen za jednoho z nejlepších tanečníků republiky, ale i světa!

Tak například v roce 2016 skončil první v celosvětovém žebříčku WDSF, čtyřikrát získal titul vicemistra světa a řadu úspěchů měl jak coby amatér, tak profesionál. Třeba v září se vrátil z Lucemburska s bronzovou plackou ze světového šampionátu profíků.

Jeho taneční partnerkou na závody je pak už drahnou dobu Šárka Hesová, s kterou dosáhl největších tanečních úspěchů. Dva roky ale nyní odpočívala, a tak mu pomáhala finská tanečnice Maria Konus. Přesto ale mistrovství světa prakticky bez přípravy solidně zvládli.

Je to frajer

Diváci znají Michala Mládka především jako tanečníka, přitom když se rodáka z Holic zeptáte, hrdě vám odpoví, že jeho živobytím je kantořina. Je totiž učitelem tělocviku na základce. Do toho ale stíhá i taneční trenéřinu (už přes patnáct let) nebo porotcování soutěží.

Absolvent pedagogické fakulty na univerzitě v Olomouci neučí jen profíky, ale i lidi z ulice a chlubí se tím, že třeba pro hlavní taneček na svatbě připraví i to největší dřevo pod sluncem.

Jak to má Mládek v soukromí, to se neví. Jeho Facebook vydává jen to „tajemství“, že se zajímá výhradně o ženy. Ještě před dvěma lety ale bydlel v pozdně studentském pronájmu spolu s kamarádem a s kolegyní Veronikou Lálovou. Jestli tenhle „mladý a krásný kluk“, jak o něm říká Daniela Písařovicová, již dospěl i v tomhle směru a našel si byt s přítelkyní, to je zahaleno tajemstvím.

Mohlo by vás zajímat

Další články