Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Michal Janotka bude tátou. Hvězda primáckých krimi zpráv čeká dítě se svou šéfovou

Moderátor Michal Janotka (39), známý z krimi zpráv na CNN Prima News, se stane tatínkem. Radostnou zprávu oznámil fešák v pořadu Showtime. Miminko čeká se svou kolegyní a zároveň šéfovou Nikolou Veverkovou, editorkou krimi zpráv. "Klokan přiletí v březnu," hlásí budoucí rodič.

Michal Janotka letos oslaví 40. narozeniny a tato zpráva je tak pro něj největším dárkem. "Nemohl jsem dostat krásnější dárek. Už se nemohu dočkat! A vůbec mi nevadí, že si ho rozbalím o pár měsíců později," řekl pohledný Janotka pro Showtime.

"Jsem šťastná a těhotenství si užívám. Dokonce už víme, jestli to bude chlapeček, nebo holčička, ale rozhodně to neprozradíme. Nechte se překvapit," doplnila svého partnera okatá Nikola. O krásnou novinku se se svými fanoušky podělil Janotka před pár minutami i na svém Facebooku.

Konečně šťastný

Janotka neměl v lásce moc štěstí, ale nyní se zdá, že je vše zalitém sluncem. Po boku Nikoly moderátor jen kvete. Před svou současnou partnerkou chodil Michal s půvabnou moderátorkou Sandrou Parmovou Pospíšilovou. Už to pomalu vypadalo, že budou znít svatební zvony, ale místo toho se konal rozchod.

Poté se bláznivě zamiloval do sympatické Karolíny. Jejich sociální sítě se plnily zamilovanými snímky a následovala pohádková a honosná svatba nedaleko Znojma na jižní Moravě. Neuběhl ale ani rok a pár začal žít odloučeně. "Realita je taková, že už několik měsíců manželku nemám, nežijeme spolu, jednoduše to neklapalo, každý měl jiné představy o životě a vyústilo to v něco, co prostě nemohu odpustit. Víc bych to asi rozebírat nechtěl, myslím, že tohle stačí," svěřil se fanouškům moderátor na sociálních sítích.

Nyní už je ale trápení konec a my budoucím rodičům gratulujeme.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy