Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Michal Janotka se stal otcem. Syn dostal neobvyklé jméno

Michal Janotka se stal otcem.
Zdroj: se souhlasem M. Janotky
+ Dalších 6 fotografií
Otcovství

Oblíbený moderátor na televizi Prima prožívá šťastné období. Michalu Janotkovi (40) a jeho partnerce Nikole Veverkové se narodil syn. Moderátorka Laďka Něrgešová (47) po odvysílání Krimi zpráv vstoupila přímo do vysílání a Janotkovi pogratulovala k narození syna, který dostal jméno Nikolas.

Moderátorka Laďka Něrgešová si pro svého kolegu z Primy přichystala překvapení. Po odvysílání Krimi zpráv totiž přišla do vysílání a Michalu Janotkovi osobně pogratulovala k narození prvního syna Nikolase. „Je to kluk, je to kluk, je to kluk,“ křičela Něrgešová nadšeně a pasovala ho na otce.

Sám Janotka se ve vysílaní objevil poté, co dorazil z porodnice. Měl za sebou tak několik krušných hodin. Přijel jsem rovnou z porodnice, mám kluka, jmenuje se Nikolas. Jsem strašně unavenej, ale šťastnej.“ Prvního syna má Janotka se svou partnerkou a zároveň šéfkou Nikolou Veverkovou.

Komplikované vztahy

Moderátor Janotka je tváří Krimi Zpráv na CNN Prima NEWS již několik let. Se svou současnou partnerkou tvoří pár dva roky a o to, že je Veverková v očekávání, se podělil v říjnu minulého roku na sociálních sítích. „Tak a je to venku! Klokan přiletí v březnu... možná už v únoru,“ uvedl na svém Facebooku.

V minulosti randil skoro pět let s blonďatou zprávařkou Sandrou Parmovou. V roce 2016 ale jejich vztah skončil, a to kvůli dlouhé vzdálenosti. Sandra tehdy žila a pracovala v Praze, zatímco Janotka v Brně. „Neměli na sebe vůbec čas. Sandra za ním nemohla kvůli pracovnímu vytížení stále jezdit,“ potvrdil tehdy Blesku nejmenovaný zdroj.

Následně se dal Janotka dohromady s půvabnou Karolínou, kterou si vzal za ženu. Ale ani tento vztah nevydržel. Kvůli Karolínině nevěře se jejich manželství ani ne po roce rozpadlo. Štěstí našel až ve své nadřízené.

Související články

Další články