Každý z nás se někdy dostane do situace, se kterou si neví rady. Jak takové momenty řeší ostatní? Talkshow plná názorových střetů – Život na houpačce – je nový denní formát televize Barrandov, ve kterém televize navázala na večerní Aféry, které mají neuvěřitelný divácky úspěch, a proto vznikl nápad na jejich rozšířenou a méně pikantní verzi na odpoledne. Nepůjde už jen o nevěry, otevírá se zde možnost mnohem více témat. S Michalem Jagelkou si budeme povídat o nevydařených vysvědčeních i vztazích v rodinách.

„Moc mě potěšilo, že mě vedení naší televize oslovilo s nabídkou moderování tohoto nového pořadu, asi se tím potvrdilo, že naše cesta, kterou jsme zvolili v Aférách, byla správná. Život je opravdu jako na houpačce, jednou jsme dole, jednou nahoře. Chceme s našimi diváky prožívat jejich příběhy. Chceme jim ukázat, že na to nejsou sami! Je to i výzva, napište nám právě vy ten váš příběh a přijďte o něm vyprávět ostatním. Třeba tím někomu pomůžete…“ nabádá čtenáře Michal Jagelka.

Pokud máte zájem se o svůj příběh podělit, pište na e-mailovou adresu houpacka@barrandov.tv nebo sledujte FB stránky Barrandov.tv.