Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Michal Hrdlička ukázal vysekaný pekáč buchet: Ten by mu záviděl i Ronaldo

Michal Hrdlička: Tohle vysekané tělo hýčká Karolína Plíšková
Zdroj: se souhlasem Michal Hrdlička
+ Dalších 5 fotografií
forma

Zdá se, že tenisová hvězda Karolína Plíšková (30) má po svém boku pana Božského po všech stránkách. Sportovní moderátor a manažer Michal Hrdlička (33) se na svém Instagramu pochlubil snímkem bez trička a fanouškům vyrazil dech. Takový pekáč buchet by mu záviděl i Cristiano Ronaldo, píší.

"Hateři řeknou, že flexíme," uvedl s úsměvem Michal Hrdlička na svém Instagramu ke snímku se svým bratrem Honzou. Fanoušky však nezaujal snímek jako takový, ale konkrétně pekáč buchet, kterým se může manžel tenisové hvězdy Karolíny Plíškové pochlubit.

Hrdlička po vzoru Ronalda?

Na Michalovi je znát, že je vyznavačem zdravého životního stylu stejně jako jeho Karolína.Podle fanoušků by mohl z fleku zkusit štěstí ve fitness soutěži physique nebo si zahrát roli v Pobřežní hlídce. "Blázne, to jsi odvodněný a jen na bílkovinách, ne? Můžeš o víkendu na nějaký závody v physique," napsal jeden ze sledujících. "Mišáku, ty jsi hovaďák," uvádí další.

Vysekaný Hrdlička s opáleným tělem s minimem tělesného tuku pak někomu připomněl i fotbalistu Cristiana Ronalda. "Moc koukáš na toho Ronalda," vzkázal fanoušek. Avšak zda je pro Michala idol postavy právě Ronaldo, je otázkou.

Oslava 4. výročí svatby s Karolínou Plíškovou

Hrdlička je už několik let šťastně zadaný s tenistkou Karolínou Plíškovou, pro kterou je i opora číslo jedna. Sportovní komentátor nevynechá jediný velký turnaj, na kterém se jeho láska ukáže. Vždy ji podporuje z hlediště, prožívá její zápasy, ať už je doprovází radost či smutek.

Nedávno spolu navíc oslavili 4. výročí svatby. A jak proběhla oslava? Opět ve sportovním duchu. "Vyrazili jsme si dát pár intervalů," uvedl Michal na sociálních sítích.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy