Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Michal Hrdlička se zhroutil! Nechodí do práce a raději utekl z Prahy!

Na začátku byla obyčejná sázka o pětistovku.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Všemi probíraný rozchod Lucie Borhyové (37) a Michala Hrdličky (26) má překvapivé vyústění. Zatímco Lucie s vypětím sil zvládá moderování zpráv i péči o dceru, novácký sporťák utekl z Prahy.

„Strašně ho to vzalo! Úplně se třásl. Nedivím se mu, že zrušil ve středu službu v televizi, kde by se potkal s Lucií, která měla zprávy. Co já vím, tak odjel Michal mimo Prahu,“ prozradila deníku Aha! jedna z Hrdličkových kolegyň.

Sportovní redaktor se neobjevil ani v pravidelném vysílání na Frekvenci 1, kde má od pondělí do pátku vlastní rubriku. Zaskočit za něj musel Libor Bouček (34).

„Rozchod s Lucií není bleskem z čistého nebe, stejně jako náš vztah neprošel krizí až teď. Opakovaně jsem se do něj vracel, ale činit tak vlastně jen a pouze kvůli naší malé princezně prostě nemělo cenu, a tak jsem z vlastní vůle zvolil definitivu. Přestali jsme si rozumět a zjistili, že naše povahy dohromady nepůjdou. Víc za tím není, i kdyby se bulvár zbláznil, ale to vem čert. Nejdůležitější je teď klid naší dcerky, které potřebujeme být dále přítomnými mámou a tátou. To je pro nás s Lucií zásadní a osobně nevím o ničem, na čem by mi záleželo víc,“ napsal včera na Facebook Michal.

Tak doufejme, že se Hrdlička zase brzy vrátí. Z neznámého úkrytu za Prahou se totiž tátou roku stane jen velmi těžko.

Související články

Další články