Sporťák Michal Hrdlička (27) má více štěstí než rozumu! Jeho opilecký skandál v Karlových Varech nebude mít pro něj fatální dohru. Došlo na naše slova, že Nova se Hrdličky určitě nezbaví – psali jsme už před deseti dny ZDE.

Hrdlička byl ve Varech vyfotografován, jak to zkouší na Nelu Slovákovou. Neuspěl a dostal facku. Zkoušel to i na její kámošku Lenku. A muchloval se s každou holkou, která chtěla selfíčko s celebritou. To by na Nově asi neřešili, to si musí hlídat hlavně Hrdličkova oficiální partnerka Karolína Plíšková.

Podle informací eXtra.cz vedení TV Nova nejvíce vadí to, že se Hrdlička nehlídá opakovaně a že má tendenci močit na ulici. V podobném duchu se totiž odehrával také večírek, kde Hrdlička zapíjel dceru Lindu, kterou mu porodila jeho novácká kolegyně Lucie Borhyová (38) – psali jsme ZDE.

I když se spekulovalo, že vedení zpravodajství televize Nova bude hodně přísné a Hrdla půjde z kola ven, tak je to jinak. Hrdlička si může oddychnout, na Nově zůstane a dále bude uvádět sport.

Fotbalovou terminologií řečeno, má od vedení televize žlutou kartu. Hrdlička by tedy více už neměl močit na ulici nebo by se měl modlit, že až příště vytasí svůj nástroj, nebude v hledáčku fotografů. Vždyť už dávno víme, že Hrdla je hodný kluk, jen má tu smůlu, že ho vždy někdo nafotí.

A i kdyby náhodou musel Hrdlička na Nově skončit, tak hlady neumře. Jeho otec je bohatý jesenický podnikatel a Michal se potatil. Má několik firem, nabídky na přestup do jiné televize a je štědře honorovaným moderátorem různých společenských akcí. Nebojte se, tento kluk rozhodně nikdy nezchudne.