Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Michal Hrdlička se dojal nad svým otcovstvím: Lindě poděkoval a Borhyovou zazdil

Michal Hrdlička se dojal nad svým otcovstvím: Lindě poděkoval a Borhyovou zazdil
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Den otců
Na Den otců se moderátor Michal Hrdlička (31) vydal rybařit se svou dcerou Lindou. Jejich skvěle prožitý den nezapomněl zveřejnit na Instagramu, kde dceři poděkoval. O její matce Lucii Borhyové (42) ale nenapsal ani slovo.

Moderátor Michal Hrdlička sdílel na Instagramu společnou fotografii se svou dcerou. Malé Lindě chtěl poděkovat, že s ním strávila Den otců u rybaření.

„Užívám si každou společnou chvíli s tebou. Ani nevím, jestli jsem toho naučil víc já tebe nebo ty mě. Děkuji, že tě mám,“ napsal k fotce Hrdlička dojemný vzkaz. Komentující se rozplývali nad tím, jak úžasného otce Linda má.

Známý sportovní komentátor má malou Lindu s televizní moderátorkou Lucií Borhyovou (42), která uvádí Televizní noviny na TV Nova a z předešlého vztahu s řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem má syna Lucase. Štěstí jí nepřálo v ani jednom ze vztahů a z žádostí o ruku nikdy nic nevzešlo. S Hrdličkou se patnáct měsíců po Lindině narození rozešli.

Podle Hrdličky si s Borhyovou nesedli povahově. Oba totiž byli moc temperamentní. Proto si později našel o několik let mladší tenistku Karolínu Plíškovou (28), se kterou se i oženil. Ani Borhyová na nic nečekala a krátce poté se dala dohromady s právníkem Michalem Smečkou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy