„Je pravda, že jsme na to šli docela rychle a vzhledem k vývoji vztahu se ukázalo, že to správné asi nebylo,“ přiznává Michal v rozhovoru. Jenomže i z neúspěšného vztahu vzniklo něco úžasného. A to byla dcera Linda.

Oba se báli, že se po rozchodu nedohodnou o péči, ale nakonec se zachovali jako zodpovědní rodiče a šlo to i bez soudu. „Ono to nikdy není jednoduché, obzvlášť když jste krátce po rozchodu a emoce jsou na obou stranách,“ vysvětluje sporťák s tím, že je přeci jenom jedna věc, na které se úplně neshodli.

Michal Hrdlička by se totiž jako hrdý táta dcerou rád pochlubil na sociálních sítích, ale máma Lucie (37) s tím nesouhlasí. „Já to respektuju, i když na to nemám vyhraněný názor. Ve světě se podoba dětí slavných rodičů ukazuje. Na druhou stranu chápu, že dítě má rozhodnout samo, jestli chce být vidět, nebo ne. Zatím o tom malá nemá ani páru, ale kdo ví, třeba ji to bude obtěžovat," vysvětluje v časopisu Exkluziv.

Proto na Michalových fotkách vidíme vždycky Lindu jenom otočenou k objektivu zády. Ale kdo ví, třeba jednou Lucie změní názor a my se na malou Hrdličkovou konečně podíváme.