Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Michal Hrdlička poprvé promluvil: Opakovaně jsem se vracel, ale… Jak se sporťák omlouvá?

Zvládnou krizi alespoň kvůli dceři?
Zdroj: Facebook.com / profimedia.com
Schoval se před světem jako ten největší uličník. Nechtěl se k rozchodu s Lucií Borhyovou vyjadřovat a radši odjel daleko pryč, chtěl utéct od zodpovědnosti. Ale role psance mu také nesedí, tak se rozhodl vytáhnout hlavu z díry a promluvit, jak to vše bylo. Co říká Michal Hrdlička o Lucii dnes?

Během pár dnů se z oblíbeného moderátora Michala Hrdličky (26) stal doslova vyvrhel. Lidé ho začali nesnášet, vyčítali mu, že podváděl jejich oblíbenou moderátorku Lucii Borhyovou (37) a ještě utekl jak malé dítě.

Ale tomu chtěl sporťák asi udělat přítrž, tak se alespoň na svém profilu na Facebooku k celé tragické situaci vyjádřil. Udělá ale tím přítrž nenávistným pohledům, které na něj teď ženy, ale i muži vrhají? Jen čtěte. Moc dobře umí zahrát na city.

„Rozchod s Lucií není bleskem z čistého nebe, stejně jako náš vztah neprošel krizí až teď. Opakovaně jsem se do něj vracel, ale činit tak vlastně jen a pouze kvůli naší malé princezně prostě nemělo cenu, a tak jsem z vlastní vůle zvolil definitivu. Přestali jsme si rozumět a zjistili, že naše povahy dohromady nepůjdou. Víc za tím není, i kdyby se bulvár zbláznil, ale to vem čert. Nejdůležitější je teď klid naší dcerky, které potřebujeme být dále přítomnými mámou a tátou. To je pro nás s Lucií zásadní a osobně nevím o ničem, na čem by mi záleželo víc.“

K tomu celému přidal dojemnou fotku s malou Lindou, která je pro oba teď středem vesmíru. Člověk se opravdu chytne za srdce, kdybychom ale nevěděli podle očitých svědectví, že Michal měl být opravdu hodně do větru. Ale obrázek si o tom udělejte sami…

Související články

Další články