Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Michal Hrdlička má dnes narozeniny, přeje si jen pusu od dcery Lindy. Věříte mu to?

Michal Hrdlička má dnes narozeniny, přeje si jen pusu od dcery Lindy. Věříte mu to?
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Michal Hrdlička, kterého by polovina národa nejraději ukamenovala za to, že opustil oblíbenou moderátorku zpráv Lucii Borhyovou, s níž má dceru Lindu, dnes slaví narozeniny. Překvapením ale je, že žádná bujará oslava v centru Prahy se nechystá. Jak je to možné?

Michal Hrdlička dnes slaví sedmadvacáté narozeniny. Redakce eXtra.cz mu chtěla popřát vše nejlepší a u té příležitosti jsme se zeptali na to, co všechny zajímá nejvíce. Tedy na to, jaké jsou jeho vztahy s partnerkou Lucií Borhyovou (37).

"Nezlobte se, ale co se týče vztahu, nic komentovat nebudu, nemám tu potřebu vyjadřovat se v současnou chvíli o našem soukromí jakkoli do médií," uvedl Hrdlička. Zároveň dodal, že žádnou oslavu neplánuje, jen včera povečeřel s rodinou a svými nejbližšími. U stolu chyběla dcera Linda, kterou uvidí až příští den. "Doufám, že má pro tatínka schovanou k narozeninám pořádnou pusu," dodal se smíchem moderátor sportovních zpráv.

To, že Hrdlička neplánuje žádnou oslavu, potvrzuje zprávy o tom, že ho celé dění kolem jeho osoby zasáhlo. Nejvíce je o něm v posledních týdnech slyšet v souvislosti s jeho prací a Mikulášským turnajem, který uspořádal na podporu dětí z Klokánku.

Zatím to vypadá, že se v Michalově životě dějí velké změny, až ale čas ukáže, co z toho myslí opravdu vážně.

Související články

Další články