Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Michal Hrdlička jako ženich z poutě! Kdo ho donutil k tak nevkusnému melíru z devadesátek?

Zdroj: instagram
+ Dalších 43 fotografií
Nejkrásnější den v životě za sebou mají Michal Hrdlička (29) a tenistka Karolína Plíšková (26). Bystrému oku ale neuniklo, že Michal zdá se změnil svou image, a to tím, že si nechal udělat do vlasů melír! Ano, čtete správně, melír, který vypadá až moc lacině a trochu připomíná štramáka z matějské. Kdo ho k tomuhle kroku donutil a co na to odborníci?

Michal Hrdlička si rok od zásnub vzal krásnou tenistku Karolínu Plíškovou. Své ano si řekli na radnici v prosluněném Monaku a veselku do poslední chvíle tajili. A ačkoliv měli jen 12 svatebčanů, soudě dle fotek, rozhodně nešetřili!

Svatba po 2 a půl roce randění byla pořádným překvapením, dvojici totiž vzhledem k tomu, kde se seznámila, nedával zpočátku nikdo příliš velké šance. Michal vypadal jako ženich skvěle, až na jeden detail, který všechny šokoval a rozesmál!

Michal si nechal do svých vlasů udělat melír, který byl nejen špatně udělaný s nádechem do oranžové, ale také velmi výrazný a nevkusný. Zdali tohle rozhodnutí udělal sám, nebo ho k tomu někdo donutil, to není známo, jediné, co víme, je, že to vypadá strašně lacině.

Stylista a make-up artist celebrit Sam Dolce tento Hrdličkův look okomentoval slovy: „Vůbec jsem netušil, že má tohle na hlavě. Nebaví mě, jak je to výrazné, kdyby to bylo víc tlumené, tak bych asi řekl, že je to celkem fajn a cool,“ řekl pro eXtra.cz Sam.

Vyjádřila se nám k účesu i Kateřina Kavanová, kadeřnice českých hvězd: „Je to prostě takový pánský ombre. Ale to, co má Michal Hrdlička na hlavě, není vůbec dobře nabarvené. Přechod by měl být tlumenější, takže mohu souhlasit s tím, co řekl Sam.“

Související články

Další články