Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Michal Hrdlička chyběl u triumfu Plíškové: Mají snad vztahovou krizi?

Proč Michal nebyl ve Štrasburku?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Včerejší fedcupový triumf českých tenistek samozřejmě znamenal i pořádnou party. Na té ale překvapivě chyběl notorický pařmen Michal Hrdlička. Mají snad s Karolínou Plíškovou vztahové problémy, že chyběl u jejího dalšího úspěchu?

Doprovází ji všude, kam se dá, a vlastně už se tak napůl stal jejím dvorním fanouškem. Jenže ve Štrasburku u úspěchu českého fedcupového týmu chyběl. Nejenže v hale nefandil své lásce, ale navíc se neobjevil ani na oslavě titulu!

Spekuluje se tak o tom, zda mezi sebou nemají nějaké problémy. Ono by to nebylo poprvé. Naposledy to vypadalo na rozchod, když si Michal z Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech udělala kalbu roku a točil se kolem sličných děv.

Tenkrát mu ale Karolína vše odpustila a možná jim to i utužilo vztah. Jak se ale říká, slepované spoje nikdy nevydrží jako ty nové. Plíšková je sice hodně flegmatický typ člověka a hodně snese, ovšem každá trpělivost jednou skončí.

Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Zda skutečně mají nějakou vztahovou krizi a vyřešili ji tím, že si dali od sebe volno, nebo měl Michal na programu něco lepšího než se svojí partnerkou sdílet další její životní úspěch…

Související články

Další články