Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Michal Horáček chce vyhrát volby! Na Hrad mu pomůže Tonda Blaník!

Michal Horáček se potkal s Tondou Blaníkem.
Zdroj: ShowPix
+ Další fotografie
GLOSA: Michal Horáček (65) konečně naplno pochopil, že prezidentské volby vyhraje přes emoce. Voliči nevolí jen na základě rozumu, ale zajímá je také show. Tu největší v posledních dnech předvádí právě Horáček.

Michal Horáček (65) chce porazit Miloše Zemana (73) a stát se prezidentem České republiky. Už pochopil, že 70 procent českých voličů se rozhoduje na základě emocí. Na jedné straně je volební program, na straně druhé je show. Tu nejlepší show momentálně předvádí právě Horáček.

Bylo to vidět už u Jaromíra Soukupa, kdy si Horáček udělal one man show u magnetické tabule. Nyní se zase na veřejnost dostaly fotky, jak si Horáček potřásá rukou s lobbistou Tondou Blaníkem. Je to jasný útok na sociální sítě. Horáček se v posledních dnech stává hodně virálním zbožím.

V komediální show mu může v těchto dnech konkurovat snad jen Mirek Topolánek a Miloš Zeman (73), který kampaň na základě emocí jede permanentně. Kdo sází na seriózní a hloubavé vystupování, tak u veřejnosti v posledních dnech body nesbírá.

Související články

Další články