Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Michal Gulaši randí s kráskami a nemůže se dočkat, až se Vlaďka Erbová odstěhuje

+ Dalších 11 fotografií
NETRPĚLIVOST
Jak velká láska to byla na začátku, tak velkou alergií nyní zavání na konci vztahu. O tom, že Michal Gulaši (33) už dál nevydržel soužití s Vlaďkou Erbovou (38) a ukončil s ní románek, ví dnes už snad všichni. Hokejista opět dýchá a život mu vyplňují nové krásky.

Michal Gulaši byl do stále ještě příležitostné modelky velmi zamilovaný, a tak dokonce ještě před pár měsíci veřejně klidně přiznal nevěru, aby ji potěšil. Situace se ale během chvíle dramaticky změnila, když jí dal kopačky, a dnes s bývalou ženou Tomáše Řepky už nechce dýchat ani stejný vzduch.

„Dělá všechno pro to, aby nenastala jediná situace, kdy by se museli potkat. Vůbec nechce být v její přítomnosti. Ten vztah ho strašně vyčerpal a možnosti, že by se k ní mohl vrátit, dává šanci ve výši nula procent,“ řekl eXtra.cz velmi dobrý kamarád hokejového obránce. Navíc se hokejista po Brně objevuje ve společnosti nových krásek a zdá se, že mu je hodně dobře.

Nežádoucí

Vlaďka Erbová (38) už ví, že se ze společné domácnosti musí vystěhovat. Míša zatím spí u kamarádů, ale nemůže se už dočkat dne, kdy se Vlaďka konečně sbalí a zmizí. Pak se totiž bude moci i on konečně vrátit domů, kde už nebude nikdo, koho by tam nechtěl. Strašně se na to těší,“ šokuje informátor.

Jestli jsou vztahy mezi dvojicí opravdu tak napjaté, skutečně se nedá čekat, že by ještě někdy mohlo dojít k návratu…

Mohlo by vás zajímat

Další články