Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Michal Dlouhý slaví 50 let: Jak šel čas s oblíbeným modrookým hercem, kterého pojil vztah k Lucii Vondráčkové?

Michal Dlouhý, bratr zesnulého herce Vladimíra Dlouhého, dnes slaví
kulatiny.
+ Další 4 fotografie
Michal Dlouhý, kterého si většina diváků pamatuje asi nejvíc díky snímku Sametoví vrazi, dnes slaví kulaté 50. narozeniny. Oblíbený herec, jehož tři roky pojil vztah k Lucii Vondráčkové, stále vzpomíná na svého bratra Vladimíra, který před osmi lety zemřel na rakovinu.

Michalovi Dlouhém, mladšímu bratrovi jedinečného Vladimíra Dlouhého, se říká, že zraje jako víno. Sice se v určitém věku zhlédl v divokém bohémském stylu života svého bratra, včas ale hodil zpátečku.

Před kamerou stál poprvé po Vladimírově boku ve filmu Karla Kachyni Už zase skáču přes kaluže a o své kariéře měl jasno. Jeho blankytně modré oči jej předurčovaly do rolí princů, ale i holkařů a různých podvodníků.

V roce 1988 ukončil studium herectví na konzervatoři a začal se objevovat na známých českých divadelních scénách. Největší vytížení pro něj znamenala devadesátá léta, kdy účinkoval v řadě televizních inscenací, seriálů a pohádek. Svůj talent začal uplatňovat i v dabingu.

Co se týká soukromého života, měl řadu známých partnerek, mezi nimiž byly i Sabina Laurinová či Lucie Vondráčková (38). Rozchod s ní se stal ostře sledovanou kauzou. Soužití s oblíbenou zpěvačkou ale ztroskotalo na věkovém rozdílu. Zatímco se Lucie chtěla věnovat kariéře, Dlouhý už tehdy uvažoval o založení rodiny. To se mu povedlo po boku blondýnky Zuzany, kterou potkal v roce 2003 na tenise. S ní má dvě dcery – Aničku a Karolínu. Bratr Vladimír, který zemřel před osmi lety, Michalovi pořád chybí a je rád, že ho znovu a znovu potkává díky jeho synům.

Mohlo by vás zajímat

Další články