Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Michal David o čtrnáctiletém vnukovi: Sebastian už má holku, zapalují se mu lýtka, řekl

Michal David má talentovaného vnuka Sebastiana.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 29 fotografií
rozhovor

Kapela Botox rozparádila pražskou Lucernu. Na svůj narozeninový koncert si Honza Kopečný a Petr Ryšavý připravili pro své fanoušky překvapení a pozvali si na akci hvězdy české hudební scény – Ilonu Csákovou a Michala Davida. Na místě byla i redakce eXtra, která známého zpěváka a skladatele vyzpovídala. 

Nešlo si nevšimnout, v jak skvělé formě je nyní Michal David. Jak toho docílil? "Nejde o žádnou dietu, zbavil jsem se příloh, sacharidů a lepku. Navíc nepiju tvrdý alkohol a pivo. Začal jsem se také více hýbat, chodím třikrát týdně do posilovny a dvakrát až třikrát týdně hraju tenis," prozradil nám zpěvák na koncertě kapely Botox.

Se skupinou posléze na pódiu i vystoupil a pokřtil jim její novou písničku s názvem 68, právě s oběma zpěváky – Janem Kopečným a Petrem Ryšavým – se skladatel zná už dlouho. "Kluci u mě začínali ve Třech mušketýrech a hráli poté i v dalších mých muzikálech. Jsou to vlastně mí odchovanci," vysvětlil David s tím, ze ho potěšilo být hostem na jejich narozeninovém koncertu.


Narozeniny v O2 areně

Kvapem se blíží i narozeniny Michala Davida. Chystá i on překvapení pro fanoušky? "Ano, ale až na příští rok, kdy připravuju dvě nebo tři O2 areny. Bude to velká show." Kromě oslavy jeho nadcházejících půlkulatin chce zpěvák zároveň oslavit i padesát let v showbyznysu.

Během rozhovoru nám hitmaker prozradil, že jedním z jeho speciálních hostů bude jeho vnuk, ze kterého roste talentovaný muzikant. "Jsem na něj velmi pyšný, a nejen co se týče hudby. Mám z něj radost." Během řeči i prozradil, zda už je Sebastian zadaný. "Už se tam něco rýsuje. Bude mu čtrnáct, takže už se mu zapalují lýtka. Víme, o koho jde, už jsme ji viděli a je hezká."

Nahrávání v Londýně

Kromě plánování koncertů nahrává David nyní i nové album. "Ne však v Česku, ale v Londýně, a dokonce s kapelou Robbieho Williamse a Jamese Blunta," nalákal své fanoušky zpěvák, který dorazil ve stylovém outfitu, který podtrhovaly takzvané muzikantské koně.

Doporučené video: Rozhovor s Michalem Davidem na Oktagonu:

David je známý svým smyslem pro módu a občas tu a tam vynese i extravagantnější kousky. Co by však na sebe nikdy nevzal? "Kostkovanou košili a kostkovaný kalhoty nebo kostkovaný sako. Nesnáším kostky. Proužky mi nevadí, ale musí být svislý, jinak rozšiřují," zasmál se od srdce.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy