Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Michal David jde do války proti Romanu Ondráčkovi: Najal si právničku. Je to už za hranou, říká

Michal David se vyjádřil ke kauze s Romanem Ondráčkem.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Tomáš Martinek
+ Dalších 57 fotografií
Drama

Drama mezi hudebníky Michalem Davidem (63) a Romanem Ondráčkem (58) nemá konce. Ondráček obviňuje svého dnes již bývalého kamaráda z toho, že kvůli němu přišel o zakázku za několik stovek tisíc korun, což David rezolutně odmítá. I z toho důvodu se rozhodl zpěvák hitů jako Non stop či Děti ráje najmout si právníky a vše se bude řešit soudně, prozradil v ranní Snídani s Novou.

„V tuto chvíli jsem vše předal právničce. Roman na nás podal žalobu, proto jsem byl nucen si najmout také právničku a nyní už to nechávám jen na ní. Je to už za hranou a musím se začít bránit,“ vysvětlil v ranní Snídani s Novou hudebník Michal David.

David prozradil, že si něco takového vůbec nepředstavoval, i přes to všechno však Ondráčkovi přeje brzké uzdravení. Zareagoval tak na informaci, že Roman Ondráček trpí bipolární poruchou.

Drama na křtu

Incident začal tím, když Michal David v listopadu pozval na křest svého nového alba hudebníka Romana Ondráčka, který si spolu s ním zazpíval na pódiu. V průběhu večera ale Ondráček napadl Davidovu manželku Marcelu a následně byl vyveden z akce.

Později začal Ondráček rozhlašovat, že kvůli Davidovi přišel o zakázku za statisíce korun. „Například jeho výrok, že kvůli mému křtu zrušil event za 280 000 Kč, a prohlásil, že tuto sumu mu moje manželka Marcela dluží a bude to po ní vymáhat. Mluvil jsem s majitelem firmy a ten mě ujistil, že žádnou akci v pondělí 20.11. nepořádali a s R. Ondráčkem nespolupracují,“ napsal před několika týdny Michal David na svém Facebooku.

Finanční tíseň

Redakce eXtra.cz zjistila, že je Ondráček již delší dobu ve finanční tísni. Na stránce Donio dokonce založil sbírku na podporu svého alba. Od lidí chce vybrat 400 tisíc korun, do konce sbírky nyní zbývá 40 dnů a zatím se mu podařilo nasbírat pouhých 7 277 korun.

Pokud nenasbírá alespoň sto tisíc, bude mít smůlu a peníze se vrátí „donátorům“. „Od března 2023 jsem za natáčení a licence, autorská práva a distribuci zaplatil celkem dost financí a teď jsem na finančním dně, ale chtěl bych to vše dokončit, a proto vás žádám o finanční podporu a hlavně pomoc. Moc děkuji a strašně si toho vážím, pokud by to šlo?“ píše na sbírkovém webu Ondráček. Není to přitom tak dávno, co se Ondráček na Facebooku chlubil, že má prý tolik milionů, že neví, co s nimi má dělat.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy